TheVR Fórum

Egy régi, kedvenc játékot keresek!

Sziasztok!
Céhá vagyok 18 éves. Kisebb koromban kb 2006-2007 körül játszottam ez első játékommal az Age of Empires-el. Ezen játék mellet volt még egy nagy kedvenc játékom ami egy nagyon hasonló játékmenetű játék volt. A grafikája elég jó volt 2006 körüli standardokhoz képest. A Kő-Vas kor környékén játszódott, nem vagyok teljesen biztos de mintha csak egy map lett volna 2 bot ellenféllel. A játékos Kék, a két bot pedig piros és zöld színű volt. Ami még megmaradt az emlékeimben, hogy vagy alapból vagy viszonylag hamar kapott a játékos egy “Knight”-ot ami egy erős, gyors lovas troop volt. Mivel akkor még nem tudtam se én se a családtagjaim angolul ezért nem tudtam sosem végigjátszani. Ennyi év után meg akartam verekedni a játékkal, de nem emlékszem a nevére. Ha van valami tipped mi lehet ez a játék kérlek írj, nagyon sokat jelentene nekem!!! Előre is köszönöm!

Hát jó pár rts-t végig nyomtam már de ez a leírás elég sokra ráíllik.
Talán ezen a listán megtalálod:

1 Like

Köszi a listát, át fogom nézni!

Azért majd ha megtalálod bedobhatnád ide is az eredményt.

1 Like

Mindenképp, még nem volt időm végignézni de ha megtalálom beküldöm!

A leírás alapján a Empire Earth 2-re jutottam, kék, zöld, piros bábuk, kőkorszak is benne van és 2005-ben jelent meg.

Köszi a tippet, de nem ez az. Viszont a grafika minősége kb stimmel.

Talán a Cossacks sorozat valamelyike lehet?

Nem ez az, de azért köszi!

Emlékszel esetleg még valamire? Akár a legapróbb részlet is lehet segítség nekünk

Most hogy mondod, eszembe jutott, hogy nem egy map volt hanem 2 talán 3. Illetve rémlik valami olyasmi, hogy lehetett hidat építeni és addig nem tudtam megtámadni az egyes ellenfeleket amíg azok rád nem támadtak.

Végig nézem a lista “Historical” és “History” taggel rendelkező játékait egészen 2015-ig de még hasonlót sem nagyon láttam :frowning: Azért nagyon köszönöm a listát és az idődet!

Rise of Nations esetleg?

Nem, a játék amit keresek a kő-vas-bronz kor környékén játszódik.

Nekem a KnightShift game gyanús

Nem ez az, de azért köszi. Ennél egy picivel jobb grafikára emlékszem.