TheVR Fórum

Egyenletlen FPS HL:A-ban

Sziasztok
Az elmúlt időben vettem egy Gigabyte RTX 2070 super-t, mert a 1060 már nem szolgált ki eléggé. Minden rendben a kártyával, viszont egy játékban furcsán egyenletlenül ad képet, és folyton lejjebb esik az FPS, ami pedig a Half Life: Alyx. A játék megvolt még a 1060-kor, és valamiért úgy érzem, hogy a játék nem lett jobb fps-re, még alacsony minőségben sem. Egy eredeti HTC Vive-al játszom, tehát 90fps kell a headsetnek, de sokat leugrál, de videókban ahol ezzel a kártyával mutatták, nekik ultrán megvan a stabil 90 fps.

Amik eszembe jutottak, azokat megcsináltam. Minden drivert letöltöttem, frissítettem a biost az alaplapomon, de már nincs több ötletem mi lehet a baj

Itt egy videó, ha ez segít: https://www.youtube.com/watch?v=cx_-EWhKiUo

Tehát specifikációk:
Gigabyte rtx 2070 super gaming 8gb
16 gb ram
i7-8700
htc vive (90fps)

Légszíves segítsetek. Köszönöm

DDU-val telepítsd újra a videokártya illesztőprogramját.

Megpróbálom, köszönöm. Amúgy tetszik hogy többen szerkesztik a bejegyzésemet mit amennyien hozzászólnak.

Az jó, mert csak mi ketten nyúltunk bele eddig.

Meg egyszer a kategória lett, és a videót is 4-en nézték meg. De azért köszönöm a javítást

Most komolyan azt várod el, hogy minden egyes megtekintő képes legyen segíteni? :smiley:

Engem sem kötelez rá semmi, hogy ingyen hibaelhárítsak. (Egyébként sem.)

erről szó sincs, csak kicsit viccesnek tartottam, hogy mennyiszer lett javítva a bejegyzés.

Ha egyszer rossz kategoriába helyezi a készítője, mégis miként reagáljunk? :smiley:

1 Like

bocsánat.