TheVR Fórum

Elder Scrolls szériák végigjátszás

Sziasztok VR-osok és Fórumozók!

Egy ideje már követem a csatornát és jelenleg a The Witcher végigjátszás részeit nézem végig az első résztől a YouTube-on.,eddig nagyon érdekes. Viszont nagy Elder Scrolls rajongó lévén rákerestem, hogy volt-e Elder Scrolls végigjátszás videó, de ezt nem találtam. Arra gondoltam, hogy esetleg lehetne a Witcherhez hasonlóan végigjátszást csinálni az Elder Scrollsból, ha nem is az első résztől Az Arénától, de a III. Morrowind részt és az utániakat már szerintem többen ismerik, illetve azóta ezek már mind magyar nyelvűek lettek. Ismerem a szériát és tudom, hogy ezt elég hosszú végig vinni, de szerintem érdekes lenne. :slight_smile:

1 Like

Szia! Bár létezik, ez a kategória, de nem olvassák a srácok a fórumot. Legtöbb esélyed Twitteren van elérni őket.

3 Likes

Köszönöm, hát írtam egy szösszenetet nekik Twitter-re, majd kiderül reagálnak-e. Szerintem tudnának belőle egy érdekes video sorozatot csinálni a gameplayekből.

1 Like

Próbálta már a YouTube-ot? Ez egy 9 órás videó: https://www.youtube.com/watch?v=jaVX6QU6dL0

A kérdező theVR-tól nem talált végigjátszást, ezért javasolta hogy legyen. Yt-n számtalan van belőle.

2 Likes

Ráadásul ez az ESO, nem a korábbi részek.

2 Likes