Elgato lockolja a 144 hz es monitoromat. Segíts kérlek

Sziasztok,

Testvérem ajánlásával idejöttem, azt mondja itt vannak a legnagyobb mágusok. Hát mágusok, Help me pls.
A gondom elég nagy és kellemetlen.
Tehát streamelek egy ideje, azonban a 60 hz es gamer monitoromat 144 hz re szerettem volna váltani. Pontosan egy Zowie XL2411P-re váltottam, Nos két gépet használok egyet a játék futtatásához egyet pedig a stream futtatásához a két gépet egy elgato HD60 pro-val kötöm össze, azonban ehez duplikálnom(Clone-ozni) kell a gamer képét az elgatoval. Ha duplikálom ahogyan eddig a Zowie monitor elveszti a 144 hz et és 60 ra lockol be, ha kiterjesztve használom akkor megmarad a 144 hz, csak úgy nem tudom streamelni. Minden belső opciót próbáltam, amiket ismertem, illetve amit a neten találtam videókban is, de nem jövök rá hogyan is tudnám megoldani.
Kérlek segítsetek mert bosszantó, hogy itt van a jobb monitor és nem tudom kihasználni.
Segítségeket előre is köszönöm.
Ádám

Mennyi streamer van mostanában :smiley:
A géped nem bírná önmagában a streaminget?

Kis Google time gyors megoldás a fájdalom ellen:

2 Likes

Sikerült a linkelt oldal segítségével megoldani a problémát?

Újjabban mindenki ebből akar megélni.

Hát de basszus tényleg, nagyon durva.
Ez olyan amúgy most már, mint a celebség. Csak 1-2 nagy lehet, de nem értik meg az emberek.

Ez nem baj, így nagyobb eséllyel lehet jót találni. De biztos vagyok, hogy van, aki kedvtelésből csinálja.

Kicsit eltértünk a témáról, nem-e? :smiley:

2 Likes

De, sorry, amúgy gondolom az a link meg fogja oldani a problémát.

Remélem. Próbáltam kiszűrni hogy miről hadoválnak egyes fórumokon de ez az én angolomon is kifogott :smiley:

1 Like

Pont az ilyen negatív kommentekre nincs semmi szükség, főleg ennél a topiknál. Lehet, hogy hobbiként csinálja, mert szeret emberekkel kommunikálni akik megfordulnak a streamjén. Elég sok olyan kis streamer van aki nem ebből él meg, hobbi szinten csinálja és mégis sokkal minőségibb tartalmat, mint akiknek több száz nézettségük van és közvetítik a szennyet.

Egy egyszerű tény megállapításon mi a negatív?
Igaz, hogy újabban mindenki ebből akar megélni a fiatalok közül? Igen.
Mondtam én akár csak egy rossz szóval is, hogy szar amit csinál vagy ne csinálja? Nem.

Sziasztok, próbáltam minden javaslatot, azonban sajnos nem működik sehogyan sem.
A linkben szereplőket is x átzongoráztam, nem jó.
Újratelepítettem a gépet is és próbáltam úgy is, úgy sem megy.
:frowning:

Monitor mivel csatlakozik a kártyához?

Ezt próbáltad már?