Eljart az ido a Bongeszos jatekok folott?

Nekem az a bajom ezekkel, hogy borzasztó időrablók, inkább menjen el az ember biciklizni, edzeni, sétálni, keressen pénzt, csináljon valami hasznosat, nézzen meg egy filmet, olvasson könyvet, találkozzon egy baráttal, meditáljon… Nem?
A telefonos játékok a legrosszabbak, mert azt bárhol lehet csinálni és nehéz abbahagyni, csak azt veszi észre az ember, hogy hopp, de elszaladt pár óra, pedig csomó mindent tervezett mára és még késésben is van… :smiley:

sot, benyomok egy kuldit 40p mulva vissza er a hosom, addig ossze takaritok a szobaban, “a hosod jellenleg tavolvan, erkezese xz” szoval, szeirntem meg pont ellened ervelek, nem tudsz rajta fuggni. :smiley:

ez az en peldam az engem erintett jatekokkal :smiley:

Ez a topik meghozta a kedvem,és leszedtem telefonra a Goodgame Empiret és a Shakes and Fidgetet,amiben legalább volt 200 óram és vagy kétszer annyi hősöm :smile:

netudom melyik vilagon de a littlec harcosom top 15 volt sokaig. :smiley: a tobbin nem igen voltam toppos :9 4 karakter 4 vilagban

Jó öreg Klánháború. :smiley: anno mennyit nyomtam…

Grepolist toltam marha sokat, de amikor már harmadik napja nem aludtam rendesen, mert az éj közepén kellett indítani a támadást, hogy pont reggelre érjen célba, akkor inkább befejeztem.
Meg azóta nagyon pay2win is lett szerintem.

Ismerős. :smiley: Amikor szombaton reggel 5-kor csörög a telefon, hogy nah akkor indítani kell az összevont támadást, mert 20-25 óra az út, egyszerűen “megfizethetetlen” érzés. :roll_eyes:

Ez volt az egyik oka annak, hogy nem indultam új világon. Csak azt tartotta bennem a lelket, hogy van esélyünk megnyerni ezt a világot és akkor ezt is kipipálhatom.

Böngészős játékhoz képest meglepően jónak találtam a Drakensangot, bár én inkább letöltöttem abból is a klienst.

Sziasztok nem tudom tudtok-e benne segíteni de az istennek se jut az eszembe egy régi böngészős játék neve. A lényeg hogy ilyen kis karakterekkel kellett harcolni különböző pályákon amik interaktívak voltak és ha legyőzted a karatert akkor megkaptad azt. volt benne pl farmer ,szellem ,vámpír. Ja és a fegyverek ilyen kis dobozokban estek a mapra random. Remélem valakinek beugrik :smiley: . Azt hiszem két része is van.

Csak én toltam a Larkinort? :smiley:

Ám vannak még elvétve ilyenek. Ott van a Footballarena, Hatrick S ekkor csak a focis játékokat mondtam. Vagy ott az említett Larkinor ( Donna Brutália valakinek rémlik? :smiley: )

The-Westtel nem játszik valaki? Nagyon régen nyomtam, mostanában újra elkezdtem, legalább lehetne valakivel üzletelni stb :slight_smile:

S&F-et mai napig tolom, franc tudja hány éve már :smiley: bár volt egy nagy kihagyás, így új karakter lett, de az is már több mint 4 éve, szerintem még valahol 2010 körül kezdhettem el, anno nagyon régen elsőre.

én a shakes&fidget-et 2011-ben kezdtem kissebb nagyobb kihagyások voltak de viszem a két karakteremet ahogy tudom egy varázsló és egy íjász mind a kettő 359-es és full-ra felcuccolva epic cuccal :slight_smile:

Ohh a regi szep idok es a netes jatekok.Imadtam oket.Box head,Feudalism…mondanek tobbet is de a nevuk nem jut eszembe.Egyebkent sok online jatekot is kiprobaltam,koztuk a Grepolist amely nagy kedvencem lenne,es talan meg jatszanek is vele.Csak hat hiaba alltam neki vagy 4x-5x jott egy nagy klan,akik persze olik bele rendesen a penzt es eselytelen az egesz.Ez sajnos nagyon elvette a kedvemet az egesztol.