Elkeszult a Steam Csoport!

Udvozletem.
Ugy dontottem eleg a szavakbol, lepjunk a tettek mezejere. Letrehoztam a Forum steam csoportjat, amit az alabbi linken talalhattok meg: TheVR Fórum

Egyelore ket bejegyzest keszitettem a csoportban:

• Steamgifts ajandekok
  • Steamgifts mukodese

A csoport zart, igy barki nem lephet be, de jelentkezni lehet, amit en fogok jovahagyni. Persze, ha valaki szeretne moderatornak jelentkezni, azt szivesen fogadom, ha tobben vagyunk konnyebb es kevesebb lesz a dolgunk :wink:

A csoportba valo belepesrol pedig:
Az lenne a kerdesem, hogy aki be akar lepni a steam csoportba, az ne csak ott kervenyezze, hanem posztolja ide a steam profiljat. ugyanis privat, vagy semmi infot nem tartalmazo profiloknak nem szivesen adok engedelyt… Gondolom azzal mindnyajan egyetertunk, hogy random emberkeket nem kellene feltetlenul beengedni a csoportba. Persze, ha nem ertetek egyet ezzel, annak is nyugodtan adjatok hangot… :slight_smile:

Es picit pontositva, mert ezzel az IDDQD fb csoportban is voltak gondok :smiley:
A belepes pontos menete:

1. A fentebb emlitett steam csoportban kervenyezzetek a belepest
  2. Posztoljatok a profilotok url-jet ide.
  3. En vagy mas admin latja majd a kervenyt steam-en es el tudjuk fogadni.

Remelem nem maradt ki semmi, de ha barmi kerdes van, szivesen valaszolok :slight_smile: Lassan 6 eve hasznalom az SG-t, igy lehet valami nekem mar termeszetesnek hat. :smiley:

Ja meg annyit, hogy a kerelmeket igyekezni fogok minden nap nezni, es elfogadni, amint lehet. :slight_smile:

9 Likes
2 Likes
2 Likes
2 Likes

érdemes lenne az ingyen loot - topicban is megmutatni ezt a topicot

1 Like
1 Like

@lengyelb esetleg ki tudod tűzni a topicot ide, vagy az ingyen loothoz? Köszi

2 Likes
2 Likes
2 Likes
1 Like

jó ötlet :slight_smile:

https://steamcommunity.com/id/mice007/

2 Likes
2 Likes
3 Likes

Hm, azon gondolkodom, hogy lehet ismetelten le kellene irnom, hogy:

Vagyis, nem eleg ha csak ott jelentkezik valaki, ahogy az sem, ha csak itt :smiley: Ha csak ott jelentkezik, nem tudom innen jott-e, ha meg csak itt, akkor nem tudom berakni. Mert ahhoz, hogy meghivot kuldjek fel kellene vennem baratnak, es 1-2 embernel meg nem akkora gond, de ha sokan lesztek egy ido utan, akkor csak feleslegesen elhuzza a dolgot… :slight_smile:
Van is mar ket delikvens, akit csak ott latok jelentkezve:
image

Mig @zozi5 es @lengyelb meg csak itt jelentkeztek :wink:

1 Like
2 Likes

https://steamcommunity.com/profiles/76561198077075085/

1 Like
2 Likes
2 Likes

Gondom az lenne hogy hibát ír ki mikor csatlakoznék…