Előre összeszerelt build [R5 3600/gtx1660s]

Sziasztok!
Ezt a buildet néztem ki magamnak, minden kompatiblis mindennel?
Szerintetek ez így jó lesz?

Előre is köszi a segítséget!

Szerintem nagyjából jó a tápegységet nem tudom kivenni és nem tűnik jó minőségűnek (?emiatt) és annyi hogy az alábbi képen található processzorral talán jobban járnál de a fent említett képen látszik egy hasonló elkészített konfig első körben nézd meg illetve ide is :slight_smile:

Vagy az összeállításodhoz megfelelő összegért :

2 Likes

Kb ez

Én a házba kötnék bele, a fentiek mellett.
Kalap :poop:

Helyette ezek közül valamelyik, ebben az árban:

2 Likes

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :slight_smile:

1 Like

Sziasztok, egyik barátomnak hasonló konfigja lesz.
Aquaról lesz minden rendelve, milyen tápot ajánlotok hozzá?

Ott van feljebb a build ajánló, olvassátok végig.

2 Likes

Szabolcs hozzászólásában a “Mainstream Plus - AMD” buildben lévő videókártya megfelelő helyettesítője lehet ez?

Lehetséges de jobban jársz az RTX-el kicsit olcsóbb is ahhoz képest amit küldtél és valamelyest erősebb is.

edit: Most nézem, hogy nem is kapható az oldalon az RTX 2060 KO, akkor viszont igen

1 Like

Szuper, köszi szépen a gyors választ!

Az 1tb-s hdd és 500gb-s ssd helyett mennyire lehet jó válsztás egy 1tb-s ssd? Megoldható ez? Nincs még tapasztalatom az ssd-k terén. KINGSTON SSD M.2 2280 NVMe 1000GB A2000 erre gondoltam. Egyáltlán jó a lapba?

Hogyne lenne megoldható. Milyen alaplapba akarod tenni?

1 Like

Abba, ami a “Mainstream - AMD” buildben található.

Lehet, hogy töröltem a válaszom, nem látom át a fórumot. Ha 2x küldöm, akkor sajnálom.

Egyébként a fenti buildekben is szereplő GIGABYTE B550M AORUS ELITE lapra gondoltam.

Teljesen jó választás, megoldható is. Azt te tudod, hogy mennyi háttértárra van szükséged, én lazán elvagyok fél terrával.

Azért játékra kevés 500 Gb, ha egyszerre játszol 10 játékot, mint én.

• R6S ~90 GB
    -warzone ~170 GB
    -GTA - ~100 GB
    -witcher 3 ~50 GB
    -Division 2 ~90 GB
  • BFV ~70 GB
    -ARK 100 GB
    össz 670 GB +ezen felül még van letöltve 200 GB egyéb indie játék amit szökőévente egyszer játszok.
    Ebből csak az r6 van ssd-n, a többinél nem fontos a töltési idő.
1 Like

Ezért írtam, hogy ez személyes preferencia. Ebben rugalmasan kell követni az ajánlót.

Azt hogyan csináltad? A steam 210GB alatt szóba se ál velem ennél a játéknál.

Epic -es ARK úgy néz ki más :smiley:

2 Likes