Első build, segítsetek légyszi :D

Sziasztok!
Az buildemhez szeretnék segítséget kérni, ez a legelső buildem szóval elnézést ha a pc-kel való tudásom egy kicsit hiányos. A build budgetje 180-190 ft. Procceszornak már kinéztem egy I3 10100f-et videókártyának meg egy msi gtx Geforce 1650-et bár még lehet hogy rx570/580 lesz,ti melyiket ajánljátok. Viszont az alaplapnál kicsit elakadtam, mivel egy olyan alaplap kéne ami kompatibilis a fent említett alkatrészekkel és lehet wifizni rajta mivel sajnos a kábelezés nem egy opció. Illetve Kingston 2x8GB DDR4 2666MHz HyperX FURY rammot néztem, valaki esetleg tud véleményt mondani róla vagy jobbat ajánlaní ebbe buildbe. Előre is köszönöm a válaszokat :smiley:

1
nem kell törölnöd a teljes szöveget és bejegyzést, ha módosítani akarsz. Van rá lehetőség.

2
kereső

3

4
image

4 Likes

A fent említett build ajánlót nézd át. És, ha tudsz, várj még 1-2 hónapot, az egekben vannak az árak, később talán többet kapsz ezért a pénzért. WiFit pedig ne nézd, mint feltétel, bármikor tudsz USB-s WiFi antennát venni a géphez. Viszont vezeték nélkül multi játékok nem lesznek túl élvezhetőek.

5 Likes

5 posts were merged into an existing topic: Config véleményezes, tanácsok