TheVR Fórum

Első fejhallgató

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni fejhallgató választásban.
Ezt a 3 db fejhallgatót néztem, viszont szeretném a ti véleményetek alapján döntést hozni, mert a közösség nagy része jártasabb a fejhallgató témában.

1. sennheiser 300
  2. HyperX Cloud Pro
    3.Acer predator galea 350 7.1 gamer fejhallgató - Makó, Csongrád

Köszönöm előre is a segítségeteket, és a válaszotokat :slight_smile:

Ezt inkább lehúznám a listáról, az elmúlt időszakban a gyártási minőség eléggé visszaesett.

3 Likes

Értem.
Akkor mindegy melyiket veszem a kettő közül?
Gondolom egyikel sem lövök mellé

Mindkettő jó, hangzásban talán a Sennheiser jobb lesz. Ha csak játékra kell, akkor pedig az Acer, a mikrofon miatt.

3 Likes

Szép napot!
Remélem nem OFF a kérdésem.
Fejhallgató után nézek, de nekem az alábbi referenciáim lennének:

• Jóval - jóval 100E Ft alatti áron lehessen kapni.
  • Bluetooth-os.
  • Nagy fejre és fülre egyaránt kényelmesen használható.
  • Napi 6 órás út sem okoz kellemetlen használatot.
  • Aktív zajszűrős - jó zajszűrővel rendelkezzen, hogy kiszűrje a háttérzajokat (metrón, villamoson is jól lehessen hallgatni a podcast és videós tartalmakat is).
  • Elsősorban Magyarországi, de ezen kívül, Európai raktárról lehessen kapni.
    Remélem nem lehetetlen az, amiket fentebb írtam.
    Az Árukeresőn már körbe néztem és nem nagyon találtam olyan opciókat, amik konkrétan számomra kedvező opciók lennének (de lehet, hogy rosszul kerestem ott).

Szia!

Ki kéne valahol próbálnod a Sennheiser HD 450BT-t. (nekem 4.40-esem van és elég nagy fejem/fülem, de még épp jó a mérete) Ha kicsi, akkor 100 fölé kell menned: Sennheiser PXC 550-II Wireless Fejhallgató - Fejhallgatópláza webáruház

Köszi az ajánlást, remélem sikerül ki próbálnom az olcsóbb fejhallgatót, mert 50E Ft körüli áron, még egészen vállalható az ára.