Első TheVR Twitch Stream

Az lenne a kérdésem hogy a Youtuben fent van a legelsö Twitch Streamük?

tessék :wink: https://youtu.be/cRQ7Ty2p95o
jó szórakozást hozzá :smile:

Mindig elfelejtem Jani mennyit változott. :smiley:

Nem csak Jani :smiley: Pisti is, sokat változik az ember pár év alatt.A stream színvola is jobb lett mint akkor :wink:

Meg az egész setup is, te jó ég :smiley: most látni nagyon, mit építettek a srácok abból, ami ezen a videón látszik, respect! :slight_smile:

köszönöm szépen

Az oszt igen :slight_smile: szép nagyot mentek azóta a srácok. Azt sajnálom, hogy csak kb 3 éve követem őket, nem pedig az elejéről :slight_smile:

Tudom, hogy meg leszek kövezve, pedig nem akarok rosszat vele. Ti nem érzitek úgy, mintha Pisti belefáradt volna? Több éves videókat visszanézve, sokkal felszabadultabbnak tűnik, többet nevet, többet mosolyog.

A kor és az élet… :slight_smile:

Ha ez így is van, sosem fogja nyíltan kimondani. Jól tudja, mennyi embert hagyna cserben egy ilyen kijelentéssel…

Persze én is azt szeretném, ha nem így lenne, csak ezt látom. És ha igaz, akkor az oka szerintem, hogy túlvállalják magukat azzal, hogy maximálisan ki akarják szolgálni a nagyra nőtt közönséget. Ami érthető, hogy fárasztó, főleg, hogy ugyan azt csinálják. Lehet néha egy kis szobafestős, vagy turázós live, vagy akármi ami eléggé eltér segítenie kizökkenni. Nem tudom ismeritek-e Peter McKinnont, 1-1,5 év alatt majd 2 milliós YouTube csatornát csinált, és ő is nemrég dobta el az egyik formátumot, a heti “kötelező” 2 minutes Tuesday-t, mert úgy érezte, csak muszájból csinálta, és nem akarta, hogy megutálja.