Elsötétül a kép Warzone közben HP OMEN

Kedves TheVR csapata!
Az elmult 8 honapban PC felhasznalo lettem,eddig a szamitogepem maximalis elmenyt nyujtott,es semmi gondom nem volt vele,tudni illik,hogy egy HP OMEN geprol lenne szo,amiben egy GEFORCE RTX 2060-as videokartya talalhato,illetve Intel CORE I5 (9th Gen)-el fut a gep,ezek mellett 16gb RAM,es 500 W-os tapegyseg,tehat egy eleg jo kaliberu szamitogeprol beszelunk.A napokban,azonban akadt egy kis problemam,nektek szamitogepes guruknak nem kell bemutatnom a Warzone szamitogepes jatekot,sikeresen letoltottem,azonban 2-3 perc aktiv jatek utan a kepernyom( Samsung 35 W) elsotetul es leall,a jatek a hatterben tovabb fut,es a gepem is bekapcsolva marad,viszont a tapegysegnel levo ventillator leall,feltetelezem,hogy ezzel lehet gond.A tapasztalataim alapjan mas jatekoknal (League of Legends,Pub G)nem fordul elo ez a hiba.Ha mod van ra,szeretnem a segitsegeteket kerni,nagyon halas lennek erte,es igazan sokat jelentene!
Udvozlettel,
Varga Zoltan

Szia! Fogsz kapni segítséget, de nem a srácoktól, ők a fórumot nem használják. Hőmérsékletek játék közben?

2 Likes

korulbelul 50 C korul szokott mozogni

HWMonitor, msi afterburner. Ne kb, azzal sokra nem megyünk

1 Like

mar letoltottem azt is es nem segitett semmit

azzal nézz hőfokot.

ez gondolom a jelenlegi nyugalmi állapot. ez nem mérvadó. De elolvastam még egyszer, és nem ez lesz a hiba. ki tudod másik táppal próbálni?

hat ez a baj hogy nincs masik tapom es en is ezen gondolkodtam hogy lehet az a baj hogy 500 watt az tul keves neki ezert akartam venni egy 750 wattos tapot de nem merek meg mert nem biztos hogy ez a baja, mert egyebkent amikor elmegy a kepernyom akkor a procim a grafikusom porog tovabb csak a tapomnal a ventilator meg all de maga a tapomnak nem hiszem hogy baja lenne mert gyengebb jatekokat viszont gond nelkul viszi

Ne csak azt nézd, hogy hány watt van ráírva. Build ajánlóban találsz tápokat is, de ökölszabály, hogy a hagyományosan jó márkák 80+ gold vagy jobb tápjait szabad venni.

2 Likes

80 plus bronz ami most van a gepembe

tehat akkor mondjuk egy 650 wattos 80 plus goldos tapegyseg megfelelo lenne ? vagy ettol meg nagyobb kellene ?

Igen, elég lenne. Itt találsz ajánlott tápokat is: