Elveszett streamek

Sziasztok!

Ide is kiírom, hátha nagyobb esély lesz, hogy eljut a srácokhoz. Nyitottam egy új topicot, de akkor lehet ide is írhattam volna (a topic szóra kattintva olvasható a topicom), mert nekem is van egy VOD-om, ami jó lenne ha nem tűnne el.

Remélem nem gond, hogy nem magázódom, hanem TAGeződöm: @sonziii @TheVR_Jani

Alan Wake feltöltése

Valószínűleg nem azért nem került fel, mert a Twitch lenémított belőle néhány percet, hanem mert a stáblista alatt szól David Bowie ‘Space Oddity’ (1990) című száma, ami miatt a YouTube teljesen letiltja a videót.

Alan Wake feltöltése
Alan Wake feltöltése

A könnyebb visszanézhetőség érdekében feltöltöttem YouTube-ra a streameket. A videók és lejátszási listák ‘nem listázott’-ként szerepelnek, tehát csak az alábbi linkeken keresztül érhetők el.

Tudtommal semmilyen hasznom nem származik ezekből, így remélem senkinek sem okozok gondot. Ha időközben bármelyik felkerül a TheVR Streamek Official csatornára, akkor azt természetesen mielőbb törlöm.

Dishonored 2
Watch Dogs 2
Commandos

Dark Souls III
Yakuza 0
Everspace

For Honor
PUBG [Pistivel]
The Division: Survival
Multiplayer streamek

For honor stream

Szia! Fel tudod tölteni az Alan Wake részt is? A feléig jutottam, de az elévülés miatt már nem tudtam befejezni a sztorit. Köszi!

Sziasztok!
Köszi szépen hogy felraktátok a streameket, már régóta kerestem őket. :grinning:

Alan Wake

Alan Wake feltöltése

Üdv!
Én a dead rising remastered ending-et keresem miután 11 rész van fenn youtube-n és nincs 12. (vagy törölve lett ezt nemtudom), sztem pont annyi hiányzik 1 rész és vége a játéknak, mert már nagyon vége felé járt Pisti, csak sajnos nincs fent sehol. Ez esetleg valakinek megvan vagy örökre eltűnt az éterben?

Még egy kérdésem lenne, nincs meg valakinek véletlenül a régi twitch időbeosztás naptár? Azon meglehetett nézni, hogy egyes hónapokban, mely napokon, milyen streamek mentek, viszont most helyette a twitch events van, azt viszont csak áprilisig lehet visszakövetni. Engem pedig érdekelne kb tavaly novembertől idén tavaszig a twitch stream menetrend, mert sajnos idén nemtudtam követni a srácokat és szeretném tudni miről maradtam le. Előre is köszi a segítséget.

TheVR (videók, streamek, vlogok stb.) bepótlása 10 hónapra visszamenőleg (segítség)

Szia @Csori96,

A Mass Effect Andromeda stream-et újra publikussá tudnád tenni?

Köszi!

Publikus, itt keresd: https://thevr.hu/vegigjatszasok/

nagyon de nagyon rég kerestem a Watch Dogs 2 végét és végre most már vissza tudom nézni…1000 hála :slight_smile:

Sziasztok! Engem a 08.22-ei HH érdekelne két találkozó is volt benne és ki lett vágva, hogy azt valahogy, ha meg van az eredeti azt nagyon megköszönném, olyan jó volt a Srácokkal nézni, bocsi és tényleg köszi <3

Megvan, a hét folyamán felrakom OneDrive-ra.
Szerk.: 17.08.22 - Happy Hour

Köszi :relaxed:

Légyszi tudnál küldeni egy linket?! :sweat_smile:

Sziasztok! A most karácsonyi lego stream-et vissza lehet valahol nézni? Sehol se találom :frowning:

Előre is köszönöm a segítséget!

A LEGO streamet nem mentettem le, mivel abban a tudatban voltam, hogy a srácok már rég feltöltötték valamelyik csatornájukra. Erre pont a napokban, amikor valaki kérdezte chaten, hogy hol tudná visszanézni, tudatosult bennem, hogy végül nem került fel sehova.

@DanX27 Esetleg neked nincs meg? A streamből készített time-lapse videód miatt kérdezem.

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, mi lett a 2017. retro-hónapban végigjátszott Commandos streammel?
Nem találom sehol a végigjátszását.

Előre is köszönöm a választ

A topik elején van egy gyűjtés belőlük, bár nem tudom, a linkek élnek-e még: Elveszett streamek

Ebben a bejegyzésben megtalálod a YouTube-os linkeket.

@Csori96 NAGYON köszönöm!
Pont nézni szerettem volna a division survivalt, a commandost és a pugb-t Pistivel :smiley:
:+1::+1::facepunch: