Elveszett streamek

Az engem is érdekelne, ha valakinek meg van.

Megkerült a LEGO stream :slight_smile: Innen letölthetők, ha minden igaz.

Ide töltöttem fel a LEGO streamet (720p, 17.33 GB):
Még letöltöttem amikor twitchen visszanézhető volt :smiley:

https://mega.nz/#!KzZxnSzZ!eyQwkmfuCt1MSU5QRwynEnA22NnK8pXiPXxS29yqTnk

2017 LEGO stream [Dec.22.Péntek]

Ezer kösz!:+1: :heart_eyes: :clap: Le is töltöttem, remélem azért a srácok is feltöltik Youtube-ra.

Nagyon szépen köszönöm, már régóta kerestem, hogy megtudjam nézni.

Srácok, a Deus Ex be lett fejezve streamekbe? Csak mert a Deus Ex lejátszási listában a 6. résztől egyszer csak vége.

Ennek csak simán nem volt folytatása ha jól emlékszem!

Oké, köszi. :frowning:

Sziasztok tudna valaki abban segíteni hogy megtaláljam azt a streamot ahol pisti pubgzik?

Amúgy külön topicban keresték már: Pisti PUBG

Srácok ami felkerült Divisionból az mind PVP PVE-t enm nyomtak a srácok? azt hol lehet megtekinteni?

Egy projektemhez lenne szükségem egy stream-re. A Half-Life-os stream-eket keresném, de eddig nem sok sikerrel. Igen tudom, hogy fent van a Youtube-on, de nekem nagy valószínűséggel pont az a rész kell, ami az ottani feltöltésből ki van vágva azaz a a stream-ek eleje és vége. Ha csak a befejező stream eleje kerülne elő mielőtt Pisti belekezd a játékba nekem az is elég lenne. :slight_smile: Köszi előre is.

Sziasztok!

A Commandos végigjátszást nézném vissza, megtaláltam az a bejegyzés elején, a 18. pályával van vége, a 19 és 20. pálya nincs fent. Tudna valaki segíteni, hogy azt a stream-et hol találhatnám meg?

Úgy tűnik, amikor töltöttem fel, véletlen kimaradt. A rész megvan, igyekszem pótolni.

Rendben, köszönöm a gyors választ :slight_smile:

Frissítettem a lejátszási listát. Ebben a posztban megtalálod: [LINK]

Köszönöm szépen! :slight_smile: