eMag vélemények?

Sziasztok,

Látom nagyon sok a rossz vélemény és én nem értek veletek egyet. 2015 óta rendelek elég sokat az idei évben pedig havi rendszereséggel. Csak emagos terméket rendelek. Se bestmark se mini toys semmi ilyesmit. CSAK EMAG! Nálam minden időben érkezik. A tavalyi Black Friday volt kicsit macerás ott csúszott a szállítás de egyébként mindig rendbe van. Garanciális javítással sem volt gondom. Volt olyan termék amit azért küldtem vissza mert nem volt szimpatikus és 1 héten belül megjött az ára. Sokan szerintem nem olvasnak leírást.Én szeretek az emagról rendelni. Közel 100db terméket rendeltünk a párommal csak az idén.Párásítót ,pelenkát, cumit. Bármit rendeltünk időben jött meg. csomagolással sem volt gond és sms is jött mikor a futárnak átadták a csomagot. Általában hozzánk az MPL jár. Az ő rendszerükben avn egy kis hiba de elfogadható. Összességében én csak ajánlani tudom ha az ember csak emagos terméket rendel és elolvassa a leírást nehogy hülyeséget vegyen.

Csatlakozok az elöttem lévőhöz. Én is rendeltem már tőlük. Ha probléma van írtam nekik és cselekedtek már aznap. Amikor meg rendeltem valamit vagy másnapra vagy azután itt volt és a csomagolás nagyon rendben volt. Én is csak ajánlani tudom. Nekem eddig nem volt problémám vele.

Monitort rendeltem tőlük december 4-én, kártyával fizettem. Nagy hiba!

December 6-án írták, hogy “elküldve” és 7-8-án érkezik. Ez 23 napja volt, de eddig még a futárcéghez sem érkezett meg a monitor (már náluk is érdeklődtem). Amúgy eMAG termék saját raktárról, Budapestre. Szóval semmi különleges igény.

Most már naponta írok nekik, eddig összesen 10-12-szer. Kétszer válaszoltak, gyakorlatilag semmitmondóan. De köszönik a türelmem és megértésem.

Másik. Számítógépet rendeltem kb ugyanakkor. Pár napra rá reggel megnézem, minden rendben. Délutánra törölve. Reklamálok. Válasz: “Ja, bocsánat. Kiderült, hogy elcsesztük, mert nincs is raktáron.” Nem túl profi, de megbocsátható hiba. Az, hogy reklamálnom kell, hogy kiderítsem, a rendelésem miért lett szó nélkül törölve, már kevésbé megbocsátható.

Soha többé.

Én sokszor rendeltem, minden rendben volt.

Enis sokszor rendeltem az emagrol :slight_smile:
Semmi panaszom nemvolt eddig volt,hogy garanciális termeket kellet visszakuldjek de irtam egy emailt es masnapra mar jot a valasz h erre meg arra a cimre kuldjem vissza s kész, nem kerdeztek h biztose hogy rossz vagy valami. Meg valaszthattam h penz vagy ugyan olyan termék kell vissza.
Visszakuldes utan 3 4 napra jót a válasz, hogy tényleg hibas és mar kuldtek is az uj terméket :slight_smile:

Az alapvető probléma azzal, hogy “nekem még semmi bajom nem volt velük” az, hogy ez a természetes. A bíróságon sem lehet azzal védekezni, hogy “szinte nem volt olyan nap, hogy gyilkosságot követett volna el.” Mint ahogy egy gyilkost is az az egy kivételes alkalom definiál, itt is az a néhány teljesen elfogadhatatlan módon kezelt eset az, ami számít, mint például az én fentebb említett monitorom és a szó nélkül törölt rendelésem, valamint az eddig nem említett 2 hetet késett mosógép. De nektek azért gratula a szerencsétekhez.

én is kb 2 éve rendelek tőlük, kivétel ha máshol jelentősen olcsóbb egy termék de sose fizettem előre , ebben régimódi vagyok és így a késés sem zavaró (ha valami sürgősen kell akkor irány a legközelebbi bolt)
tudom, hogy utólag könnyű okosnak lenni meg, hogy 2018 stb de a jövőben szerintem válaszd az utánvétes fizetést :slight_smile:

Régebben rendeltem onnan…minden rendben volt és a termékek is jó minőségűek (bár ehez semmi köze az emagnak :grin:). Egyszer kellett cseréltetnem, az is rendbe volt, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Rendeltünk tőlük karácsonyi ajándékként valamit (mindegy, hogy mi az), remek pár napon belül szállítják is, meglesz karácsonyra az ajándék.

2 nap múlva nézem a rendelést, törölték, se 1 email, se egy értesítés semmi… Így nem lett meg karácsonyra az ajándék, nyilván hogy szembesítek én bárkit is, hogy figyelj ne haragudj ez meg az meg amaz… Eddig többször is rendeltünk tőlük, ezután 1x sem fogok. Nem a minőséggel vagy a szállítással stb. van a probléma, hanem hogy képtelenek az embernek 1 betűt is írni, főleg karácsonyi szezonban, ahol mondjuk 1000x fontosabb lett volna a dolog, mint bármikor máskor.

Emag szerviről mit tudtok?
Emag háztól-házig szervizzel kapcsolatos véleményekre,tapasztalatokra lennék kíváncsi.:smiley:

Pontosan erről van szó. Senkit nem érdekel, hányszor teljesítettek rendesen. Ha rendelek valamit, elküldik: ez a természetes, nem jár érte dícséret.

Az a “néhány” (számos) eset, amikor egyszerűen semmibe veszik a vásárlót: ezek azok, amik információ-értékkel bírnak. Ha megcsal a párod, akkor sem azzal jössz, hogy dehát majdnem sose csalt meg.

Ha a bankod néha úgy döntene, hogy most akkor nem fizet, gyere később, az se lenne baj? Mondanám neked, “dehát nekem eddig mindig odaadta a pénzem, nem értem, mi a bajod” – nem néznél idióta hülyének, és joggal? Az épeszű ember, ha megtudja, a szolgáltatója ilyen tré módon bánt emberekkel, gyorsan hálát ad a legkedveltebb istenségének, hogy eddig szerencséje volt, aztán meg menekül és vissza se néz.

Rendel tőlük legközelebb a fene. Ha esetleg hallasz róla valamikor, hogy valaki felvásárolta a céget és aztán gyorsan felszámolta az egész bagázst, biztos lehetsz benne: én lettem hirtelen piszok gazdag.

Én eddig 5 terméket rendeltem tőlük (2015-2016-2017-es fekete péntekeken), mert jelentősen ott volt a legolcsóbb, semmi probléma nem volt a kiszállítással. Utánvéttel történt a rendelés. :smiley:
Az, hogy most pl 10 000 rendelésből egyszer előfordul ilyen, sajnálatos dolog. :confused:

Én 3x rendeltem az eMagról és mindig minden időben megérkezett, azt leszámítva hogy az utolsó rendelésnél ami tavaly volt, pont a Black Friday akció keretén belül mentem rá egy Xiaomi MiBand okoskarkötőre, és arra bizony várni kellett 1-2 hetet mire megkaptam az általam megvásárolt terméket :slight_smile:

6 rendelésből egy szó nélkül törölve, egy több, mint egy havi késés után sem érkezik, és a reklamációkat figyelmen kívül hagyják, egy pedig 2 heti késéssel érkezett, szintén a nélkül, hogy szóltak volna, mi lesz.

Ez, barátom, 50%, nem pedig “tízezerből egy”, úgyhogy örülj az eddigi szerencsédnek és, ha van eszed, mostantól vásárolj máshonnan.

Egy hétig külföldön voltam és nem foglalkoztam ezzel a sz**ral. Azóta se kaptam egy büdös választ se: a rendelést nem törölték (mint már 7x kértem január eleje óta) és persze a pénzem sincs sehol. Mocskos egy banda…

hát 50-50 :smiley: régen vásároltam és akkor jó volt.
Aztán rendeltek a szüleim egy TV-t 140es FULLHD és hibás volt. Nem gond mert akkor ki kell cserélni, Elvitték és hoztak egy másik rosszat, majd elvitték és meghozták a jót. Ezzel az volt a probléma hogy 8 hét volt. Természetesen a TV-t azonnal fizették szüleim utalással. Sz*artak bele az egészbe ahogy van. 20x kellett őket felhívni, hogy adjanak valami tájokoztatást, küldjenek valamit mert ki van fizetve. Sokszor eltüntek 6-7 napra… Majd ezután téritésként felajánlották, hogy ha legközelebb rendelünk akkor 100e forint felett 5ezeret elengednek :D:D

Szóval ezek után nem emagozunk többet

Update: Miután 4 hét várakozás után kértem, hogy töröljék a megrendelésem, még 3 hét kellett ahhoz, hogy ez meg is történjen. Most már csak arra vagyok kíváncsi, mikorra sikerül visszautalniuk a pénzem.

Leírnám a saját tapasztalatomat :smiley:
november 3.-án elküldtem szervizbe a biciklimet erre értesítést kaptam november 23.-án, hogy kész van és 3-5 munkanapon belül visszaküldik. Végülis visszaküldték a sok baszogatás után (telefon [amit fel se vettek], levelezés) az előző héten :smiley:

Nos hát igen amíg rendelsz valamit addig minden jó viszon mikor már vissza akarod küldeni a terméket mert igénybe vennéd a 30 napos vissza fizetési garanciát, akkor jönnek elő a problémák.
Multok vissza akartam küldeni egy terméket mert nem voltam meg elégedve jeleztem majd jött az email hogy 5 munkanapon belül jönnek érte. Majd senki sehol lejárt a 30 nap hiába írtan, vagy nyujtottam be panaszt basztak válaszolni vagy segíteni. Le se szarnak pénzt már nem igazán akarják vissza adni sóher kis g…ik. Lehet hogy ebbe csak én futottam bele de akkor is.