TheVR Fórum

Email ban Twtitchen

Sziasztok , legutóbb szeptemberben feliratkoztam és minden rendben ment, nem rosszalkodtam semmi ilyesmi tudtom szerint. Már rég óta követem a tevékenységüket, és mire visszaértem most egy hónap után a Farcry6 special streamre, bannolva lette az emailem, tudnátok ebben segiteni hogy miért, mitől stb. Tanácstalan és kétségbeesett vagyok.

üdv. Corey

Most jól értem az Email-ed lett bannolva?

Igen , " Az e-mail-cím ki van tiltva a(z) WeAreTheVR csatornáról", és tudtom szerint semmit sem tettem , ha valaki nem jött fel a fiókomra és trollkodott róla. Moderátorokat nem tudok elérni, kétségbe vagyok esve, mert ha legalább kaptam volna egy pm-et róla hogy miért ,vagy egy e-mailt, de nem.

Van az UnBan kérelem twitchen, javaslom próbáld meg!
Sajnos ha nem jársz sikerrel, mi itt nem tudunk segíteni!

6 Likes

Sajnos új ilyet még nem csináltam , hol találom ? sajnálom a butaságom

Szerintem ez lesz az.

@piszok megtudod kérlek erősíteni, hogy itt tud CoreyDMTH unban requestet kérni?

2 Likes

Vagy telefonról így

1 Like

Hát igen, csak hogy nállam megjelenik a chat, így :

Van 2 factoros belépésed? Ez nem amiatt lehet hogy kell 2 factor authentication?

Van, valamint le van mentve a bejelentkezés. Szóval kétlem hogy 2fa lenne a gond.

A gond hogy nem tudom , az imént csatolt kép bizonyítja, mivel a chat pörög.

Próbáld meg telóra telepíteni a Twitch alkalmazást, ahogy @sryxlevi is mutatta. Gondolom a képed PC-n készült.

Valaki jelen van a Streamen hogy tesztelhessem ? és adna egy @ tagget hogy komunikáljunk ?
Mivel az az érdekes hogy mobilon pedig enged chatelni is .

Milyen e-mail fiókod van? Gmail vagy más?

1 Like

Gmail. De ez nekem fellettéb érdekes hogy csak Laptop/Pc -ről van bannolva , mobilról pedig múködik.

Lehet primitív és nem is túl logikus, de töröld az előzményeket a PC-n a böngészőből, minden cuccot, és lépj be újra. Biztosan ugyanazzal a fiókkal vagy belépve PC-n és a telón is?

3 Likes

Igen , fix ugyan az a fiók. megpróbálom amit irtál és akkor jelzek.

Segített, most már mobilon is érvényes a ban.

Azzal az e-mail címmel csak egy felhasználód van, vagy esetleg több?

Látod azt a felületet, amit @sryxlevi mutatott felül?