TheVR Fórum

Email ban Twtitchen

Nincs. Tudtommal.

Itt tudod megnézni, hogy hitelesített-e és hogy van-e még felhasználó rajta: Twitch

Kitiltani neveket szoktak, vagyis magát az acc azonosítóját, nem e-mailt. Ezért nem világos, hogy mi lehet az oka ennek. :sweat_smile: De ahogy keresgélek se találok hasonló témát neten. Twitch supportnak érdemes írni vele.

Más csatornán is jelentkezik ez vagy csak itt?

5 Likes

Na, akkor tegyünk kicsit rendet a fejekben :slight_smile:
A twitch új ban formát vezetett be. Mivel nincs szabályozva, hogy egy adott e-mail címről hány accountot lehet regisztrálni (ez mekkora baromság, nem?!), innentől nem user account-ra megy a ban, hanem email címre.
Tehát, ha volt egy account, amely ban-t kapott, nem csinálhatsz új accountot, hogy azzal vissza gyere a chat-be, hanem marad a ban. Ebből a szempontból ez egy nagyon szofisztikált megoldás az “Evading Ban” twitch szabályzatának betartatására.
Ilyen esetben 2 megoldás van:

1. Keress meg egy moderátort, valld meg bűneidet, előző vagy egyéb accountjaidat és megnézzük mi történt.
  2. Változtass Email címet twitchen, ha tényleg nem csináltál semmit.

Remélem egy mod kezéből ez segítségnek számít :smiley:

ui: ha freemail-es címmel regisztráltál twitchen, azonnal változtasd meg :smiley:

7 Likes

így tudna, de ugye az account nincs ban-olva, hanem egy másik account miatt a regisztrált email cím van ban-on, ezért ezzel nem tud unban request-et írni itt.

2 Likes

Köszönöm a segitséget, megpróbálom felkutatni a régi jelszavaim között azt az accountot, de már a nevét is elvelejtettem pontosan.

A kérelem el lett utasítva tavaj , innnen nincs mit tenni gondolom , pedig , megfogadtam hogy nem leszek greedy többet és megváltoztam azóta. :confused: