TheVR Fórum

Érdemes elkezdeni streamelni?

Rengeteg ember csinálja kisebb nagyobb sikerrel. Érdemes bele kezdeni?

Alapvető játékok: fifa, rocket league lenne, viszont single játékok is mennének Ps4en+ retro játékok, van erre még kereslet?

Mindenre van kereslet, csak megfelelően kell el(ő)adni.

5 Likes

Számomra a lényeg az lenne, hogy ha valamivel kedvem lenne játszani azt közvetítem, viszont ez lehet mást nem érdekel.

A legtöbb néző nem a játékért, hanem a streamerért nézi azt, amit. Innentől kezdve hogy te hogyan kommunikálsz, ilyen a személyiséged dönti el hogy lesznek e nézőid, vagy nem.

10 Likes

pl figyeld meg, hogy a játék streameknél, ahol nincs “selfie” kamera, alig van nézettség.

2 Likes

Azért van kevés kivétel, de ott tényleg nagyon jól kell “eladni” magadat.

1 Like

Másik kedvencem ahol mikrofon sincs… :smiley:

3 Likes

A legfontosabb, hogy élvezd amit csinálsz, és ne folyamatosan azt nézd majd, hogy hányan néznek stb.

Lehet, hogy hónapokat, éveket kell beleölnöd, hogy legyen egy fix néző bázisod. A streamelés nem úgy működik, hogy egyből berobbansz 2 hét után, és lehet soha nem is fogsz.
Lehet népszerűbb játékokkal játszani ez tény, de ha érdekes vagy akkor mindegy mivel játszol, úgyis megtalálod a közönségét.

Kereslet persze, hogy van csak ne várj 2 stream után csodát :slight_smile:

Próbáld ki magadat benne, és te döntsd el, hogy mennyire megy neked, illetve mennyire élvezed.
Alapvető dolgok szerintem: Egy korrekt mikrofon, illetve egy webkamera. Én is szívesebben nézek olyan streamereket, akiknél van webcam.

Sok sikert!

1 Like

Köszönöm a válaszokat!

Szép lassan összeáll majd a dolog.