Érdemes Gear VR-t venni? Várható rá tartalom, vagy már halott platform?

A Note-okban sajnos nem vagyok otthon, de tény, hogy a hámhuszat nem igen lehet megtalálni sehol :confused:

Tegnap voltam az ipar napjai kiállításon és volt kint gearvr, meg is lepődtem, de sajnos nem tudtam megnézni közelebbről. Mindenesetre, ha az ipar lát benne fantáziát, akkor van jövője, legalább is magának a platformnak.

Így igaz :slight_smile:

Nem tudom, hogy a Note 4 milyen teljesítményt nyújt, de én S7-el használom és így is néha viszonylag hamar túlmelegszik :confused:

Az új Android előtt kibírt az S7 3 óra folyamatos VR használatot mielőtt lemerült az akku. Az update óta én is belefutottam már a túlmelegedés üzenetbe (most először pedig több mint 1 éves a telefon és a VR headset) pedig nem volt meleg a szobában és kb. 10 percet ment a VR. :frowning:
Nem tudom S6-ra is kijött e az update de ha igen akkor azzal már reménytelen a VR használat szerintem.

Nekem is volt ilyen problémám s7 edgenel de csak akkor ha volt más futó alkalmazás a hátérben, érdemes mindent bezárni. S6 viszont egyböl ki írta a túlmelegedést.

Hát úgy merül mint egy tengeralattjáró, de nem nyavajog a melegedés miatt, pedig közben kénytelen vagyok tölteni is. Az is lehet, hogy az oculus app tudná úgy igazán meghajtani, hogy szóljon érte. Vagy az is lehet, hogy a note4 még nem volt úgy csúcsra járatva, mint az újabbak.