Érthetetlen, idegesítő PUBG probléma

Sikerült megoldani a problémát???
Mert ez nálam most jelentkezett…

Igen sikerült, bár egy igen csak érdekes megoldással. Ha átállítom a felbontást akár az asztalon, akár a játékon belül, majd visszaállítom az eredeti 1920x1080-as felbontásra, akkor megszűnik a probléma. Így aztán fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj, csak arra jöttem rá, hogyan lehet kijavítani ezt a gebaszt.

Nálam is hasonló a helyzet (csak és kizárólag) PUBG közben ( rival 600-as egérrel ), viszont több beállítással is megtudtam oldani:

1. Display based-re állítom a game-et (ami azért nem a legjobb, mert én se szeretek 60 fps-el játszani)
  2. 125-250-re állítom a polling rate-et ( ami szintén nem a legjobb megoldás )
  3. A harmadik viszont egy számomra érthetetlen dolog. Mikor újraindítom a gépet, és legelőször elindítom a PUBG-t, akkor azt úgy csinálom, hogy töltésnél mozgatom az egeret… Konkrétan ez olyan szinten megjavítja az egér mozgásával kapcsolatos problémákat, hogy attól kezdve teljesen mindegy hányszor indítom újra a játékot, már nem kell mozgatni az egeret töltésnél. VISZONT… ha első játék indításnál nem mozgatom az egeret, akkor a következőnél már hiába, és csak egy újabb gép resi oldja meg. Erre lehet, hogy van magyarázat, de igazából nem hallottam még ilyenről :smiley:

Érdekesebbnél érdekesebb megoldások vannak itt úgy látom. :rofl:

Üdv mindenkinek! Egér kurzor akadás… de még az online video lejátszás is akad…
Friss win telepítés, friss driverek… (3 monitort használok évek óta 5760x1080)
telepíts után minden rendben, mindaddig míg fel nem települt a Net Framework 4.6.1 !!!
Tádá és máris indult az egér kurzor akadozás, és a video akadozás…
Net framework 4.6.1 eltávolítás, és máris megszünt a probléma.
Remélem másnál is segít.

Sziasztok!
Nekem kicsit más jellegű problémám akadt, de hátha tapasztalta más is és van rá megoldás.
1070-es kártyám van és i7 6700k proci +144hz-es monitor.
Korábban ment királyul a game 130-144 fps körül egész stabilan, mostanában viszont 80-100 a jellemző. Very low beállításokon játszom és egyszerűen nem értem miért nem sikerül többet kicsikarni a játékból.

Valószínű nvidia driver update okozza. Próbáld meg egy korábbi driverrel amivel még jó volt az fps.

Szerintem is a driverrel lesz gond. Próbáld ki a 388.71-est, én azt használom.