Esküvő utáni Gépvásárlás

Sziasztok !

Júniusban szeretnék,az esküvőm után egy gépet vásárolni , mert már a mostani eléggé gyenge. Az alábbi összeállításokat kaptam és nem tudom eldönteni hogy melyiket kéne majd. Ebben szeretnék segítséget kérni ,hogy ki melyiket és miért választana! Előre köszi! (Próbálnék maximálisan 180E.-t Költeni rá. És nem az a lényeg hogy mindent ultrán vigyen )

Gép1 :
Táp: FSP 500w HEXA+
Alaplap: Gigabyte GA-B250M
Proci: Intel Pentium G4560
VidiKari: Gtx1050Ti
Ram: 2x4Gb Hyperx 2400mhz
Ház:Zalman Z3

Gép2.:
Táp: FSP 500w HEXA+
Alaplap: MSI B350 Gaming Plus
Proci: AMD ryzen 3 2200G
VidiKari: Gtx1050Ti
Ram: 2x4Gb Hyperx 2400mhz
Ház:Zalman Z3

Ryzen, mert 2020-ig ebbe az alaplapba jönnek az új procik, csak biost kell frissíteni.

Viszont MINDENKÉPP 3200mhz memóriát vegyél az alaplap támogatott listájáról (2x4gb kiszerelésben). A Ryzennek kell a gyors ram.

Az Intel konfig már elavult, új procik nem jönnek már bele.

Első körben a 1050Ti-t ki is hagyhatod lehet nyár vége felé/ősszel jön új videokártya generáció, addig a prociba integrálttal is ki lehet húzni, plusz nem ártana egy SSD a gépbe.

2 Likes

Tudnék mondani gépet de az esküvővel össze zavartál, így már nem tudom, mi lenne a helyes. Olyasmit keress, amit az asszony nem fág a fejedhez, ez a hosszú házasság titka. :smiley:

Egyébként itt nézz szét, van sok variáció, pénztárcának megfelelően: Build ajánló, avagy: Milyen gépet vegyek?

3 Likes

Köszönöm ! :slight_smile: