Esküvő

Esküvőszervezés :scream:

időpontválasztás (hónap kiválasztása)
helyszín választás
egyházi vagy csak polgári?
állófogadás vagy asztalos leülős?
Mennyi vendég?
Milyen virágok
milyen székek
Gyűrű?
Fényképész
Zene?
dekoráció

pff mennyi minden és ez csak a felszín!
ki van épp elötte?
ki van épp benne?
és ki az aki már túl van rajta?

Köszi nem, szeretem a vagyonom másik felét is :smiley:

Nekem nem aktuális, de részemről a minimális szűk családi esküvőt preferálom.

Megéri egy hagyományos, nagy esküvő? (30-150 emberes blig-bling, sátras móka, gazokkal, nyekergéssel, fancy nevű menza kajákkal)

Most teljesen komolyan, olyan embereket lenyűgözni egy fullos Japán/USA körutazás árán akik teljesen érdektelenek az embernek? Maximum 20 embert tudnék felsorolni rendes baráti viszonyba vagyok.

Akik fontosak, család/barátok nekik teljesen mindegy, hogy egy esküvőn beszélgetünk, iszunk vagy valahol máshol.

A beöltözött képeket meg úgy is látja mindeki a közösségi oldalakon.
maradnak az ingyenélők akik, zabálni és inni jönnek.

Egyetlen egy dolgot szeretek(nék) az esküvőkben ismerkedni, de azt sok más helyen tudok.
Az egyetlen olyan dolog amit pedig nagyon utálok az az igénytelen, 3 zenéből beloopolt, negédes, olcsó, esküvői nyikorgás, amit zeneként szoktak prezentálni.

Ui.: Nincsenek jó tapasztaltaim, mert eddig csak unalmas szr esküvőkön voltam sótlan emberekkel, moslék minőségű kajával.

Én most szombaton megyek egy esküvőre - fiatalabbik báty házasodik -, s polgári ottalvós lesz, mivel ahhoz messze van - mindkét családnak -, hogy buszra/vonatra/stb.-re szálljon - megye másik vége -, s alkohol fogyasztás természetesen lesz, ha nem is sok, illetve gyerekek is lesznek, - s nekik is jobb, ha ki tudják pihenni magukat - így érdemesebb ezt a lehetőséget kihasználni.
Nem lesz nagyon nagy felhajtás - elmondások szerint -, mert nem lát a pár sem értelmet abban, hogy több 100ezres esküvőt csapjanak csak azért, mert ők összeházasodnak.

Családiasabb esküvőket én jobban preferálom (bár épp hogy tapasztalatnak sem mondható észleléseim vannak az esküvőkről.)