Excel!

Sziasztok sracok. hol tudok szerezni valami legit excel-t?
Marmint egy jatekban, a rend kasszasa lettem, es a heti frissitesu adorendszerunket szeretnem vezetni… az excelt lattam legjobb megoldasnak, de nincs beszerezve.
vagy van valakinek esetleg otlete mivel lehet elkesziteni valami szabvanyt?

Hos neve / multheti ado osszege / szukseges ado osszeg

Azokon az oldalakon ahol olcsó windowst lehet venni, általában van office is:

Egyébként alap felhasználásra az ingyenesen elérhető Open office is teljesen elég.

es a google drive ba is van, de ott mar annyi cuccom van, hogy az brutalis :smiley:

Ha csak minimális szerkesztésre kell, akkor az említett megoldásokon kívül ott az Office Mobile. Telefonon és tableten (android és iOS egyaránt) az Excel, Word, Powerpoint ingyenesen letölthető alkalmazások, csak nem tudnak annyit, mint egy asztali alkalmazás, de ha nincs komoly dolgokra szükség, mindig kéznél vannak.

Adórendszert azért nem mobilon szerkesztenék :smiley:

3 oszlop fejlécének tudtam be az első hozzászólás végén a címeket, ha csak ennyit csinál, akkor akár elég is lehet. :slight_smile:
Amúgy nyilván nem való sokkal többre a mobil verzió.

Az tiszta, de ha a cég használná, akkor szerintem nem a legpraktikusabb.

Akkor már inkább a google megoldásai.

Cég? Nem egy játékban lesz “kasszás”? Ha nem, akkor én értettem félre…

egy online jatekban a rend heti adozasat kell vezetnem, hogy ki fizeti rendesen ki fizet tobbet vagy kevesebbet az adott heten :smiley:

Késő van, igazad van :smiley:

Ugyan excelt kerestél, de nem feltétlen szükséges fizess a szolgáltatásért. Létezik nyílt forráskódú szerkesztő is: A LibreOffice is képes mindenre amire az excel, ingyenes is, ám kicsit másképp néz ki, de érdemes lehet kipróbálni a célra. :slight_smile:

igen ez jo lesz. mar csak ossze kene rakni fejben, hogy is csinaljam xD