Ezermesterek

Ismét beesett kis érdekesség :smiley:

Dell xps 730x

Erről van kép oldalnézetből?

Gyári vízhűtőben az egyik tömítés feladta 10 év alatt és elfolyt :confused: élesztés alatt.

nájsz :smiley:

A hidegre miatt csak kisebb dolgokat csinálok mostanában.

@frageout nekem nagyon tetszik az a dísztőr, amit alkottál, bár engem inkább egy nyílhegyre emlékeztet :slight_smile: Baromi jól néz ki, hajrá, több ilyet!

Sziasztok! Keresgéltem a témák között és ez volt a legjobban témába vágó :slight_smile: Az én hobbim a kontrollerek díszítése. Nevezhetnénk moddingnak bár ez egyelőre csak díszítés. Ez a legutóbbi kontroller amit csináltam jelenleg erre vagyok a legbüszkébb. :slight_smile: Ezt a legjobb barátomnak készítettem 40. születésnapjára. Az érdekesség benne hogy a családban ez a 4. általam készített konti, mert a gyerekeknek már csináltam korábban. :slight_smile: Kiváncsi vagyok a véleményetekre. :slight_smile:

Nagyon adja! Látványra akár sony-s is lehetne.
Mivel oldod meg, hogy ne kopjon le róla a festék használat közben?

Autófestésnél használatos bázisfestékeket és lakkot használok. 3 réteg matt lakk van rajta. Egy jó darabig bírni fogja hacsak nincs a tulajnak Alien izzadsága :smiley:

Agyam eldobom.
Januàrban van a szűlinapom :grin: leszünk baràtok :blush:

Köszi, sokat gondolkoztam, hogy milyen alakja legyen, nézelődtem neten, de másolni nem akartam.

A hiányzó burkolatokat pótoltam, a fa miatt kicsit vastagabb lett, de fogásra jobb így.

Újabb nyél, ezúttal testvéremnek csináltam a bicskájához.

Melóba fülesnek stand
:

Újabb ajándék, ezúttal egy levélbontó kés. Kétoldalt az a zöldes kör az foszforeszkál.

Újabb kés csak, mert jól néz ki. De levélbontáshoz tuti :smiley: