[EZT NÉZD MEG] Kibeszélő!

A 2019 ben indult EZT NÉZD MEG filmekkel foglalkozó TheVR tartalomról szeretnél beszélni. Írj nyugodtan!

Érdekesség még… A karatekölyök producere Jerry Weintraub egyben az új Westworld producere is és még sokmindeni másnak is.

Én ezt a filmet (véres játék) ki nem állhatom, szerintem minden része rossz. A zene, vágás, kameramunka, szinkron, színészek, helyszínek, díszletek… stb mindent utáltam, alíg bírtam végignézni egy szenvedés volt. Pedíg a Kalandort kedvelem!

Erre felbuzdúlva (Kémek, mint mi), Vaklárma lesz ? :smiley:

Ezt most tőlem kérdezed?
Annyit tudok Pisti vagy Jani terveiről mint bármely más halandó, nem vagyok én Nessaj.
A TheVR mindig figyelt arra, h ne szivárogtasson ki semmit, mikor mod lettem, uhh de dörzsöltem a tenyerem, h húú meg haa majd biztosan előbb tudok a rendezvényekről, és segíthetek, vagy ilyen dolgokról, hát a faszt.
Nem tudom előre, hogy mik lesznek és nem is bánom, szeretném én is úgy élvezni mint bárki más. és így is teszem!

ui.: ha tudnám akkor se mondanám meg

Nem akarok én kulisszatitkot! sőt ! Egy kérdés volt csak, meg ha már kibeszélő, rajtad kívül nem írt még senki, gondoltam beszállok egy kérdéssel, aztán írok tovább én is.

Én meg csak öszinte voltam :upside_down_face:

Én erre a sorozatra felbuzdulva találtam ki magamnak a challange-t, hogy minden filmet megnézek, ami része lesz ennek.

Kedvenc pillanatom!

Pisti kiTOzta a bimbiket :smiley:

És az új logó :slight_smile: