TheVR Fórum

Fall Guys

A játék magában sem rossz, de addig nem halunk meg, amíg Pisti ezt nem tolja le.
CatMario feeling, kihagyhatatlan…lenne.
:slight_smile:

A fórumot egyáltalán nem olvassák, meg egyébként sem a stílusuk ez a játék. Meg Pisti is csak felhúzná magát a saját szerencsétlenkedésén. Nézd nessajtol, az is elég szórakoztató.

5 Likes

Miazhogynemolvassák?
Mennyit kellett írnom…
Próbáltam már Nessai-t.
Pisti kell.
Köszaválaszt, megtiszteltél…:slight_smile:

1 Like

A logójukon kívül nem sok közük van hozzá, ez egy (nagyon) sokadrangú platform csak. Nem baj amúgy, nagyon jó kis segítőkész közösség alakult itt ki így is, nagyon jó itt lenni. Ha rákérdeznél lesz-e, próbáld twitteren tagelt tweettel, ott a legkömmyebb őket elérni.

5 Likes

A Fórum inkább arra van, hogy a közösség tagjai segítsék egymás, nem kívánságok leírására.

5 Likes

Köszi a segítséget, eddig még sosem akartam “üzenni” nekik, minden jó volt úgy, ahogy…
Csak hát a FallGuys…:slight_smile:

A “Javaslatok”, gondoltam, belefér a kategóriába, hogy javasoljam a FG-t.
Még sosem voltam itt, eltévedtem…:slight_smile:
A közösség jó, pláne ha jó…
Köszönöm az eligazítást…:slight_smile:

Gondolom induláskor még komolyan gondolták, ezért jött létre ez a kategória. Azóta, az évek alatt, teljesen más irányt vett a dolog. Szóval jogosan gondoltad így, de a fenti ok miatt írta @miazhogyketto, hogy nem fogod itt elérni őket. Twitteren próbálkozz.

Egyébként ez a játék amúgy is ismerősökkel jó, így egy Hard Mode kiegészítve pár emberrel formában tudnám csak elképzelni.

U.i.: Benéztem a dolgot, valamiért az Among Us-ra asszociáltam.

2 Likes

Legyen, de ne most, hanem majd félév múlva, amikor majd nem 3-4 pálya váltogatja egymást.

Jelenleg monoton dög unalom az egész.

Bár mondjuk nem hiszem, hogy félév múlva még emlékezni fogunk arra, hogy létezett ilyen játék.

Pedig örülnék ha lenne benne content és egy játékos bázisa is megmaradna, PS Plus által nekem is megvan a game.