[FANART] Fan Emoticons

Arra gondoltam, hogy csinálhatnánk fan emoticon-okat, hogy mi miket képzelnénk el még a srácok Twitch csatornáján.
Ezt amolyan kreatív kiélésnek gondolnám, hogy ki mennyire kreatív ilyen téren, nem pedig utalásnak, hogy ezeket kéne oda bevenniük legközelebb. Nagyon kíváncsi vagyok ki mennyire kreatív. :slight_smile:

Aki készít ide tegye fel az eredeti méretben és 28x28 pixel méretben. Ugyanis ilyen méretben jelenne meg a chat-en eredendően.

(Remélem jó helyre tettem a topik témát :slight_smile: )

15 Likes

Szia,

szerintem, ha valamelyik tetszik nekik azt be is rakják, mert hely az van.

Itt meg megtalálható az útmutató https://help.twitch.tv/customer/portal/articles/2348985

1 Like

image Deep in the forest

32 Likes

Legjobb :smiley:

Nem rossz, csak streamben nem tudom mennyire állja meg a helyét. Mert pl ott volt a janiJones meg a ninJani amiket kiszedtek mert nem voltak használva

2 Likes

Szerintem ez akkor derülne ki ha betennék a srácok. De szerintem like-ok száma is mérvadó lehet itt egy egy kreatív emoticon alatt, hogy mennyire lenne használva. De nem biztos. :smiley:

image A Pajzs buzis

22 Likes

image Ajándék

10 Likes

image reggeli kv, egészségedre vagy csak egyszerüen egy bögre

17 Likes

image irány a FÓRUM

19 Likes

TO TO (Time Out Emoticon)

Nagy méretben:
TO NAGY

34 Likes

Ez a topic baromi jó ötlet!! :grinning:

nohomo

nohomo2

(Bocsi, Jani… xD)

41 Likes

image TheVR Kupa jelentkezés, nevezés, gyöztes, ilyesmi

4 Likes

Én is csináltam párat :blush:

-Homo János: kicsi
-Mi volt ez te?: kicsi
-So close!: kicsi
-WTF?!: kicsi

Itt vannak nagyobb méretben:
nagynagynagynagy

Talán a betűtípuson lehetne változtatni, hogy olvashatóbb legyen a dolog, ezek csak gyors megoldások, ha keresek hozzá valami jót, akkor nyilván több idő befektetésével profibbak néznének ki, de most csak ennyire értem rá :smiley:

27 Likes

TO time :smiley:

@jzsuzsi : vagy twitchesen janipride

4 Likes

Emoticon:
ITS A FA It’s a FIRE!! :smiley:

Eredeti méret:
ITS A FA2

28 Likes

Én is csináltam egyet, ami hiány emote szerintem, de ebben sose voltam jó, alig látszik :slight_smile: Ezt lehetne használni, amikor vége a streamnek. :slight_smile:

janipistisziasztokpici

Itt van nagyban (a kép kivágása is béna egyelőre :smiley: ) :

janipistisziasztoknagyobb

5 Likes

Viszont ezt nem tudnák használni. 28x28 pixelnek kell lennie. Max két db 28x28 pixeles emotikonból lehetne kirakni. :slight_smile:

1 Like

Nagyon klasszak, mindegyik <3

2 Likes

image Áramszünet vagy egyéb probléma.

11 Likes