[FANART] Fan Emoticons

Egy @sonziii-s emote is kell akkor már :smiley:

1 Like

Sonziii a moderáláson kívül (eddig) nem vállat szerepet a csatornán, nem tudom, h szeretne nagyobb figyelmek kapni, de az biztos h rendkívül fontos szerepet tölt be a csatorna életében és elismerésre méltó a teljesítménye!

image #sonziiianaphose

13 Likes

A prideos 10/10, a másikaknál a szöveg egyáltalán nem látszik, DE, amit sokszor nem is értem hogy minek rá a szöveg. Egy jó emote-nál nem kell szöveg, ott a -jelen esetben- arckifejezés kell olyan legyen, ami ezeken például mindegyiken megvan(tehát, hogy a szöveg nélkül is látszik hogy mit akar jelképezni).

3 Likes

Igen-igen! Minden tiszteletem neki! :slight_smile: ^^

1 Like

image Vers

11 Likes

ez megvalósult GG @DanX27

5 Likes

és ez is :slight_smile:

4 Likes

Wow ez meglepett! :smiley: Köszi szépen az információt és megtisztelő. :slight_smile:
A többiek-nek ezt látván egy kis tipp. Az Emoticon-okat PNG-ben tegyétek fel háttér nélkül. Mert így könnyebb a srácoknak betenniük ha cserélésre kerülnének még a jövőben emotikonok. :slight_smile:

5 Likes

Köszi Dani!

Nagyon ■■■■ák :wink:

14 Likes

Hoppá, Jani, nem szabad ám ilyeneket írni, mert ki kell, hogy cenzúrázzanak :stuck_out_tongue:

1 Like

@DanX27 esetleg egy hasonlóan ötletes elköszönő/bye emote-ot is csinálhatnál, ha van kedved :slight_smile:

1 Like

Még a Gép építős Live végéről ez jut erre eszembe. De ha valaki más is tud bye emote-re ötletet nyomassa! :slight_smile:
bye pisti bye pisti2

Ezt pedig csak azért is muszáj volt. :smiley:
PistiTOPistiTO2

Ja és a srácok a streamben mondták, hogy kellene már nekik egy Priv(Privát) emoticon :smiley: Szóval csapassátok neki hátha felhasználják. :slight_smile:

14 Likes

Köszi @lengyelb aranyos vagy, de nem, nem szeretnék nagyobb figyelmet kapni, a szombati is épp elég volt :smiley:

15 Likes

Szerintem elég lehet egy kismegszakítós parfis ikon is. És aki tudja tudja aki meg nem az nem , hogy mit jelképez :smiley:

5 Likes

@sonziii el is készült :smiley:

Power ON!! Emoticon :smiley:
Hero Hero 28

25 Likes

Dínó Emoticon:
T-rexT-rex kicsi

Példa:
TO
T-rex kicsi

T-rex kicsi

24 Likes

én cicajelmezeset szeretnék :smile::blush:

2 Likes

Igaz ,hogy lassan vége az Ezio-zásnak de na :smiley:
ITALIANO

5 Likes

Na helló, csináltam még egy adagot. @pocokiller -nek igaza volt, sokszor felesleges a szöveg, szóval most csak képek vannak, de szerintem mindent elmondanak :smiley:

-Pisti facepalm: Pistifacepalm_kicsi
-Jani szomorú: Janiszomoru_kicsi
-Pisti nevet: Pistinevet_kicsi

És itt vannak nagyban:
Pistifacepalm_nagy Janiszomoru_nagy Pistinevet_nagy

27 Likes

A Pisti facepalmot szertném látni az emoteok között! :smiley: Zseniális! :smiley:

7 Likes