Far Cry 3 fagyás, kilépés megoldása!

Sziasztok!

Azért írom ezt a bejegyzést mivel hamarosan jön a Far Cry 3 végigjátszás, és gondolom elég sokan tudnak arról hogy a játék előszeretettel kifagy vagy kilép windows 10 alatt!

A következő megoldást találtam rá:

A játék könyvtára onnan a bin mappa azon belül a Farcry3.exe, a farcry3_d3d11.exe, és a farcry3updater.exe átállítása windows 8 kompatibilisre. Ha minden megvan akkor pedig a farcry3updater.exe-vel kell indítani a játékot!
A tapasztalataim szerint jelenleg egyhuzamban játszottam vele 4-5 órát és egyszer nem tapasztaltam fagyást avagy kilépést.

UI: remélem jó témába raktam ezt a bejegyzést, és hogy tudtam segíteni hogy gördülékenyebb legyen a stream ha rá kerül a sor, valamint ha valaki reggel nézi a HH-t és esetleg szól a srácoknak azt megköszönném (sajnos nem tudok a reggeli HH ban részt venni).

További szép napot mindenkinek! :slight_smile:

Ehhez tudok annyit fűzni hogy az fps esetleg több legyen. C:\Users*your name*\Documents\My Games\Far Cry 3\GamerProfile.xml
És ezt jegyzettömbben szerkeszteni majd a MaxFPS-t feltenni mondjuk 144-re.

@TheVR_Jani

Ez érdekes, én az eredeti uplayes verziót kb 1 éve vittem végig windows 10 -en és 1x sem crashelt vagy fagyott ki a játék. Unokatesóm 1 hete fejezte be szintén windows 10 -en, újabb konfiggal a játékot és nála sem volt semmi gebasz. (Ő már tört verzióval nyomta, de fel volt updatelve.)

nekem is uplayes eredeti van és kb fél éve próbálkoztam vele akkor nagyon szeretett kidobálni 20-25 percenként de lehet valamelyik win update megoldotta a problémát nem tudom pontosan minden esetre ha fenn ált volna a probléma akkor itt van egy megoldás nekem így azóta tökéletesen működik én win 10 pro x64 alatt játszottam vele.