Far Cry 5 XBOX játékmenet

Nem tudtam hova írjak bejegyzést, mert az egyik topic zárva, a többi meg más jellegű. Elnézést ha ez így duplikáció, csak nem tudtam hova tegyem.

Játszik valaki Far Cry 5-öt konzolon, kontrollerrel? Nekem nagyon nehézkesnek tűnik. Meg lehet ezt szokni, vagy el sem érdemes ezen kezdeni? Ami érdekes lenne, mert akkor minek jön ki konzolra.
Milyen tapasztalaitok vannak?
köszi,
üdv,
zsolt

Mindent meg lehet szokni, csak idő kell hozzá. Van, aki még PC-n is kontrollerrel játszik, kompetitív FPS játékot is.

Nekem az első konzolos FPS a Cyberpunk volt, az első úgy 10-15 óra szenvedős volt, a kb 60 óra végére egyáltalán nem volt probléma.

3 Likes

Köszönöm a választ, az elsődleges félelmem a vezetéstől van, amikor járművel kell haladni. A Forza Horizon-ban elég nehézkes volt.

Vezetésre alapvetően a kontroller sokkal megfelelőbb, mint a bill :slight_smile:

4 Likes

túl vagyok az első vezetésen, de nagyon hamar halok, fura ez az FPS nekem, a COD volt az utolsó amivel játszottam, 2000…valahányban :slight_smile:
Nem baj, így izgalmas
Azt nem tudom, hogy Pisti milyen módban játszotta végig, mert akárhányszor nézem újra az elejét, ez valahogy elkerüli a figyelmem. Én biztos hogy easy-n fogom játszani :slight_smile: