Fejhallgató csere

Sziasztok.

Le szeretném cserélni a régi Kingston HyperX Cloud Stinger fejhallgatómat.
Az eredeti elképzelésem az volt, hogy egy Kingston HyperX Cloud II fejhallgatóra cserélem, viszont az imént olvasgattam a fórumot és kiderült, hogy teljesítményben nem sokkal jobb mint a Stinger.
Számomra nem, csak a hang minőség, de a mikrofon minősége is nagyon sokat számít, mivel szinte csak online játékokkal játszom és nem szeretnék mikrofont venni.
Nagyjából 40.000-et szánnék az új fejhallgatóra.
Tudnátok ajánlani ebben az árkategóriában kiemelkedő fejhallgatókat?

Sennheiser GSP 300. Kifejezetten jó a mikrofonja ezen árkategória más termékeihez képest.

3 kedvelés

Köszi a választ!

Igazából ha veszel egy cloud 2-t, vagy akár a stinger mikrofonját használod úgy, hogy veszel egy belső hangkártyát, és abba dugod, ég és föld lesz a különbség mikrofon hangzásban is. évek óta cloud 2-m van egy xonar hangkártyával, és kifejezetten jó a minősége (és a hangzás is jelentősen jobb lesz)

Azóta a hiperyx minősége a béka alá esett vissza :frowning:
Régen jó fejeseket gyártottak, de az újaknál tömeghiba, hogy visszahallod benne a mikrofont. Csak itt a fórumon 4 tucat téma van róla :confused:
új cloud manapság nem ajánlott

1 kedvelés

Nekem egy sennheiser pc363d fülesem van nem mübör párnával, amit drop.com-on is állandóan árulnak cseréltő kábelekel…

1 kedvelés

Köszönöm a válaszokat!

1 kedvelés

Esetleg Kingston HyperX Revolver?
Nekem ilyenem van nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem megfelelő lenne az elvárásaidnak! :slightly_smiling_face: