Fejhallgató/fülpárna

Sziasztok!
Kb 2 éve használok egy HyperX Cloud 2-es fejhallgatót és mostanra az eredeti bőr fülpárna teljesen elhasználódott.Az lenne a kérdésem hogy esetleg lehet-e ugyanilyen utángyártott darabot venni valahol.ugyanis a hozzájáró szivacsos párna nemszűri túl jól a hangot.

Hello! Ezeket találtam:
EBAY
FULPARNA.HU

Illetve a HyperX Oldalán van “accessories” oldal, tehát gondolom lesznek külön vehető párnácskák.

Rendben köszönöm a segítséget.

Sziasztok!

Vettél végül fülpárnát? Ha igen honnan én is vásárlás előtt állok és szeretnék egy kis segítséget kérni.

Nem olcsó, de legalább jó cucc:

1 Like

Én aliról vettem 1500ft ért egy jbl fülpárnát, jobb mint az eredeti :smiley: ez tud annyival többet vagy simán eladják ugyan azt átcímkézve?

Passz. Nyilván a műbőrrel nem lehet csodát tenni, az x idő múlva elkezd hámlani akármilyen drága, de náluk van valódi bőr is, és gari is.
Én anno egy sony-hoz vettem aliról, annak a ragasztása elég hamar megadta magát.
A brainwavz-től hyperx-hez vettem a legolcsóbbat, kb 3 évig bírta a műbőr rajta, nekem bejött.

Igazából ez nem egy olyan dolog, amit évente kell cserélni, így annyira nem érdekel az ára.

Melyik jbl-hez valót? Az a legnagyobb problémám, hogy nem találom meg sehol a konkrét méreteket :frowning:
Úgy meg nagyon nehéz olyant keresni, ami másik típushoz való de méretben ugyan az

E65btnc. Alin sok “nagyker” van, akinél átnézhetetlenül sok hirdetés van fent, én nekik írtam hogy melyik lenne jó az enyémre. Végül az e55 párnája jó lett az enyémre is.

65 vagy 55 vagy ugyan az a párna?

az e55 jó az e65re, tehát ugyan olyan a fogadó része a fülesnek