Fejhallgató Xbox-hoz

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok-e ajánlani (nagyon max.) 45.000Ft alatt Razer fejhallgatót Xbox One S-hez? Leginkább FPS játékokhoz lenne (pl.: COD MW, Warzone, R6S, Apex Legends,…stb.)

Mellékelek egy képet, amire én gondoltam.

Emellett tudom, hogy a Razer perifériákat általában PC-n eléggé személyre kell szabni, hogy jól működjön. Ebből kifolyólag érdekelne, hogyha PC-n beállítom, akkor a füles megjegyzi a beállításokat ha Boxra kötöm?

U.i.: Persze ha tudtok sokkal jobb minőségű fejhallgatót ebben az árketegóriában, akkor szívesen meghallgatom.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Szia!

Először is azt kell eldöntened, hogy wired vagy wireless headsetre van szükséged.

45 alatt kapsz microsoft xbox wireless headsetet, illetve ahogy néztem a bestyte-nál belehet szerezni az általad említett fejhallgatót 35K körül.

Itt egy comaprsion: Razer Kaira Pro Wireless for Xbox vs Xbox Wireless Headset Side-by-Side Headphones Comparison - RTINGS.com

Vagy esetleg nézz rá a Razer Nari Ultimate-re és a Steelseries Arctis 5-re, az utóbbit sokan dícsérik.

Még szóba jött nekem a Razer Kraken Tournament Edition. Nem tudom, hogy a felsoroltakkal szemben (például a Steelseries) mennyivel jobb vagy rosszabb?

vezetékest vagy vezeték nélkülit szeretnél?

Vezetékes.

senheisser/epos gsp300 kicsit többért gsp600

A razerekkel az a baj hogy vissza hallani a fülesbe ha valamihez dörzsölődik a szövet a kábelen.

3 kedvelés

Szívesen kipróbálnék egy Sennheiser fejest, de félek, hogy gamingre kevésbé jó termékeket gyártanak, főleg ebben az ár ketegóriában és valamiért jobbnak éreznék egy Razert. De ennek ellenére azt olvastam, hogy sokkal minőségibb az előbb említett márka, szóval teljesen meg vagyok lőve. Nem akarok beleválasztani se a rosszba.

Csak hogy pontosítsak, ebben az árketegóriában külsőre sokkal minőségibbnek hat egy Razer Kraken Tournament Edition, mint à Sennheiser Epos gsp 300

Steelseries Arctis fejhallgatót biztos nem ajánlanék a zsanérja miatt, nagyon törékeny.

1 kedvelés

Na ez baj.
Külseje alaján max egyéjszakás kalandot választunk.

A Sennheiser a világ egyik, ha nem a legminőségibb audiocége (fejesek, mikrofonok, stb).

3 kedvelés

Én még a régebbi GSP300-at vettem, mind a mikrofonban, mind hangzásban a kategóriája legjobbja.

2 kedvelés

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.