Felbontasváltás fagyás

Kisse fura mejegyzésnév… megmagyarázom.

Régen pc-m volt, problémám hogy ha egy játékot megnyitottam ami nem az asztal felbontásánál volt akkor lefagyott a gép. pl az asztal 1920on volt de a jatek 1600x900 akkor ott lehetett fagyás nem mindig de napi 5x volt. de már náha egy youtube videonal is lehetett.

Azota egy Acer predator helios 300-at hasznalok és most ez visszajott.
Az asztal 1920 on van de pl a diablo 3, 1600x900 on elinditom ujratolti a felbontast es lefagy a gep, fekete kép.
A videokartya driver hibat kizartam mert mar 3 uj drivert szettem le, jonnek ezek mar lassan havonta de mindegyiknel elofordult.

Ez mitol lehet, Es ha valaki tudja, mi lehet ra a megoldas?

csak egy gyors kérdés hirtelen, miért nem hagyod olyan felbontáson amin van a monitor is?

A kijelző helyből 1920 x 1080 -.-’
Játékot is erre állítod és good.

Nem értelek, de te tudod, hogy miért ülsz csalánban, mikor széked is van.

Meg is értem az előttem szólókat és nem is. Tény hogy a legegyszerűbb megoldás az lenne, ha a játék is 1920x1080-on futna. DE Nem lenne szabad kissebb felbontás miatt kifagyni a játékoknak. Sajnos nem tudom mi lehet a gond és hogyan lehet orvosolni, de tuti van valami megoldás azon kívül is, hogy a natív felbontáson használjon mindent.

Az nekem se tiszta miért kell kissebb felbontás mint, ami alapból van(a több fps miatt ?).Egy Model számmal kisegítesz mindenkit. Hőfokok rendben vannak ? MemTest volt ? Nem igazán tiszta de ha van intel HD chipseted is, Biosból/Eszközkezelőből/nVidia Control Panel-ből próbáld meg tiltani az intel HD-t/csak a 1050/1060-at használni, hátha segít.
Vagy egy régebbi driver-el (2018/5-6-7) próbáld meg,ha már az új driverek nem segítettek , esetleg Bios frissítés.

Itt egy kis videós beállítás, hátha segít valamelyik része :