Feliratkozás a twitchen nem működik

Feliratkoztam a Wearethevr-ra a twitchen de valami véget nem működik…Nemtudom hol hibáztam vagy mi a baj.Új vagyok még ebben és kell a segítség.Még mindég egyszerű követő vagyok…Ha megnyomom a feliratkozás gombot irja hogy hiba hogy már fel vagyok iratkozva…Mi bír lenni a baj .Előre is köszönöm a válaszokat.

Nálam működik, most néztem meg!
Próbáld meg törölni a sütiket!

Köszi megprobálom :slight_smile:

Hát ez nem jöt be :frowning_face:

Sajnálom
Most már itthon vagyok és egy másik gépről megnéztem, müködik
próbáld meg telefonról, hátha

Telefonrol probálkoztam eddig is :slight_smile: három különbözőrol is, a számitõgépeimet nem is használom már rég ota…pár nappal ezelőtt írtam a Twitch suportnak is,e-mailben leirtam megint mina baj persze a képeket is elküldtem,még nem válaszoltak,de meglehet majd :slight_smile:.Nemtudom az én profilomon aszt írja hogy egy csatornára se vagyok feliratkozva…De a vr srácoknál meg nem birok megint feliratkozni :smile:.De nembaj neked nagyon köszönöm hogy próbáltál segíteni.Majd valahogy hejre jön ha nem jövő hónapban leiratkozok és megint megpróbálok feliratkozni :slight_smile:

Próbálj meg ki-be jelentkezni, böngésző reinstallt próbálj meg.

Megprobáltam…semmi…nembaj…most már annyi dolgot megpróbáltam, annyi emberrel beszéltem hogy már belefáradtam…nembaj… Srácok köszi szépen…Majd helyre jön valahogy :slight_smile:

1 Like

Na twitch meg oldodta :slight_smile: