Feliratkozási probléma

Sziasztok! Problémáma akadtam a feliratkozásnál, az van hogy megengedett bankkártyával akarok venni subot, de ennyit ír ki hogy error. Valaki tud segíteni? Pénz van a kártyán, de nincs letiltva meg semmi. MasterCardja van anyukámnak(Nyugi ő is tud róla). Az összes többi csatorna amit twitchen követek azokra se enged feliratkozni. Válaszokat előre köszi

És milyen error-t ír ki?
Tippre nincs beállítva az online költési limit a kártyán.

1 Like

Az errort a Ticcs írja ki, vagy az online fizetési felület? Kártyás kétfaktoros azonosítás be van állítva? Mert Szeptembertől kötelező az EU-ban, és sok bank, ahol eddig nem volt, most áll át. Ha régebbi a kártya ez is lehet, de egyelőre nem erre tippelnék.

szia, azt írja szó szerint hogy error, nincsen ilyen beállítva mivel céges a kártya, és sok dolgot online rendel anyám(onnan tudom hogy szoktam segíteni mikor behív az irodába)

Na akkor kezdjük.
Olyan nincs, hogy csak annyit ír ki, hogy error. Megmondja mi baja van.
Attól még, hogy szoktál online rendelni az nem jelent semmit. Pl otp-nél bármikor bármennyit vásárolhatok webshopon, de a ps storeba illetve twitch előfizetésnél az online költési limitet veszi figyelembe.

anyukám Cib bankos, és ott nincsen online limit, de nekem ezt írja ki hogy error és nem tudok mit kezdeni

Lőj már egy screenshotot erről. Lehetőleg chromeba, f12 legyen bekapcsolva console ablakkal.

1 Like