TheVR Fórum

Felugróablak

Mostanában felbukkan egy kis ablak hogy engedélyezem az értesítéseket. És mindig miután felbukkant egy meg jelenik egy videó a youtube listámban. Már letiltottam a felugróablakokat valamint az értesítéseket. De még mindig elő fordul.
Letöröltem a Google Chrome-ot. Majd vissza telepitetem. Egy ideig nem jelent meg, de később vissza tért.
Vajon miért lehet ez? valamilyen vírus vagy hasonló?

Képernyőfelvétel (33)

ilyeneket dobál fel néhol böngésző.
Mondjuk a gyakorit, mint veszélymentes oldalt, kerülném.

Ilyen felugrókat le lehet tiltani. Letöltöd az adblockot és kész.

1 Like

Gyanúsan hamis felugrónak tűnik, főleg az elrendezés alapján.

Ha mázlid van csak egy hirdetési felület, rosszabb esetben a Chrome nyelt be valamit és gyalulni kéne az AppDatáját.

1 Like

A gépre töltsem le vagy a Chrome-on belül? Mert a chrome-ban meg van az Adblock plus.

Hogy tudom ezt megcsinálni? Már mint a gyalulás dolgot?

Win + R, beírod %LocalAppData%\Google\, Enter.
Törlöd a Chrome mappát, és készen is vagy.

5 Likes

De ugye a könyvjelzők nem tünnek el. Utána pedig ismét telepitenem kell a google-t?

De igen, minden is el fog tűnni: könyvjelzők, mentett jelszavak, előzmények, stb.

Azokat talán nem árt exportálni előtte.

Akkor is eltünek ha egy másik gépen szinkronizálva van a fiók?

Ha a fiók szinkronizálva van Google fiókkal, akkor nem. Ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor törlés helyett egyelőre csak nevezd át a mappát valami egyébre. A végeredmény ugyanaz.
Ha vissza tudod hozni a személyes adataid Google fiókból, akkor a Chrome mappa törölhető, ha meg nem, akkor ott az átnevezett mappa, amit bármikor visszarakhatsz.

4 Likes

Megcsináltam. Sikerült. De el telt 2-3 nap és megint kezdödik.

Telepítettél fel bármilyen bővítményt azóta?

1 Like

Nem.