Fényképezgetés (telefonnal is)

Valószínű nem vagyok ezzel egyedül, hogy ha járok valamerre, és arra érdemeset látok, akkor megörökítem ( más eszköz híján ) telefonommal.
Ebben a topicban megoszthatnánk így készült jobban sikerült képeinket :slight_smile:
( feltüntetve a készítés helyét és a telefon típusát )

Milyen telot vegyek? SOS
Művész forumok?

Samsung Galaxy S4 LTE

Szép képek, gratulálok! :open_mouth: Főleg, hogy cica(részlet) is van. ^^ Megkívántam a cseresznyét… :wink:

@madve, ha jól látom fel vannak dolgozva egy kicsit a képek, vagy nem?

ezek “nyers” képek :slight_smile: Csak a telefon által nyújtott lehetőségeket használtam. Panoráma, éjszakai vagy normál :slight_smile:

Ez az amit utólag megsimogattam :slight_smile:

Milyen telód van? :smiley: Amennyire én értek hozzá szerintem van érzéked hozzá, akár érdemes lenne beruházni egy komolyabb gépre is :slight_smile:

Galaxy s4 :slight_smile: nem mai darab.
Fényképezgetés nagyon huszadrangú hobbi nálam, így marad a telefon :slight_smile:

Csak neked csak most. Egy kep a macskamrol :smiley:

Úristen, Narancs a kis kujon! :smiley: Iszonyú szép cicuska. ^^
Nekem is vörim volt, sajnos matuzsálemként már lassan két éve eltávozott, de a legszebbek akkor is a vöri cicák. :slight_smile:Nari szereti a napot mi? :smiley:

Ő volt az én szépségem: Szikra úr. :slight_smile:

Telefonnal fotózósok itt egy remek lehetőség megmutatni a tudásotok, és megkaparintani az új Oneplus 5 készüléket. :slight_smile:
https://oneplus.net/hu/lab

Mindent szeret ahol lehet aludni :slight_smile:
Kujonnak nem kujon, mert a golyoit elhagyta :smiley:

Igen azt mondtad de ez a kéjsóvár befekvés… na emiatt gondoltam. :smiley:

Hát ezek hihetetlenek! :open_mouth: Nagyon jó pillanatokat kaptál el! :slight_smile:

Én mostanában nem fényképezek sokat…

Én is szeretek telón fotózni, mert mindig keznel van es nem kell a beallitasokkal bajlodni.(noha a dslr-ek hive vagyok). Par kep, az utobbi idobol, minden temaban, de ezek inkabb csak ilyen elkapott kepek, barmerre, amerre jartam. Semmi tortenetet nem akarnak erzekeltetni :grinning: iPhone SE

Köszi, hogy megosztottad! Jelentkeztem is rá ezekkel a képekkel:

https://www.instagram.com/p/BI4oXqmBAiM/

Szerintetek van esélyem? :confused:

Nagyon jó képek vannak itt a kommentekben, gondoltam én is megosztok párat :slight_smile: Samsung Galaxy S7-el készültek és hát nem nagyon tudtam 1-2-t kiválasztani, szóval előre is elnézést a mennyiség miatt :smiley:

wooow nekem a 4. nagyon tetszik :smiley:

Wow, nem tudtam, hogy ilyen szep bokeh-ja van az S7-nek. Nagyon jo kepek! :slight_smile: