Fényképezgetés (telefonnal is)

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavaidat! :slight_smile: Örülök, hogy tetszenek a képek. És valóban igaz, hogy tudnak meglepetést okozni a képek, akkor is amikor ott vagy azon az adott helyen, amit éppen fotózol. :slight_smile: Éjszakai képeket meg tényleg nagyon nehéz csinálni, és ahogy írtam is, videóból vannak kivágva, mert ezt így elkapni nem lett volna egyszerű.

Esztergom autókiállítás:

@vilmos1000 Fúúú az az utolsó… Annyit értek a kocsikhoz, mint egy újszülött,de azt meg tudom mondani hogy mi az ami jól néz ki :smiley:

Fú ezek tényleg jó képek. Én nem vagyok fényképész csak szeretek fotózgatni és egyszer szeretnék fotósnak tanulni csak nincs rá pénzem és jelenleg sajnos időm sem a munkám miatt, hogy elkezdjem. Azért válogattam pár képet, amiket csináltam csak így a kis vacak gépemmel.

Sajna csak egyesével engedi feltenni őket.

Nem kell se idő se pénz fotózni tanulni.(mármint alap szinten)

Egy alulról elkapott pillanat :smiley:

Alap szinten nem az igaz. De engem érdekel a profi fotózás is. Alapvetően szeretnék is tanulni fényképészetet. Kicsit nehéz vidéken ezzel pénzt keresni, de mindenképpen olyan munka lenne, amit szeretnék csinálni. Természetesen más meló mellett az elején. :slight_smile:

Fotóztam magamnak hátteret, telefonra is :smiley:

P10 / Skocia es Darlington kozott egy 110merfoldes motortura… haverokkal percekig csodaltuk telefonon, milyen jo kep lett… gepen a felbontas miatt szerintem, de nem adja vissza :frowning:

Régen jelentkeztem :slight_smile:

Botanikuskertben jártam, szóval fotóztam egy keveset. :slight_smile:

Kaktusz :cactus:

Teknősbreki :turtle:

Maradjunk annyiban, hogy voltak még érdekes növénynevek… :smiley:

Dark Solus után szabadon: Praise the Sun :pray::sunny: :grin:

Gomolyfelhők :cloud:

Tarcali kirándulás. :slightly_smiling_face:

Csak egy pár ételfotó mert már rég nem jártam itt :hugs: