Fényképezgetés (telefonnal is)

Ez a kép a Nagykanizsa melletti Förhénci hegyen készült,egy régi A3mal. Benne lett volna egy lónak a feje is,csak szegény jámbor jószág lehajolt legelni :smile: Ja,és raw kép.

Erdélyi kirándulásom alatt készült néhány gyöngyszem :smiley:

Az egy kitömött kenguru? :open_mouth: Erdélyben? :smiley:

@Teegrah van egy patinás unitárius iskola K O L O Z S V Á R O T T , annak van egy ilyen biológia “szertárja” ahol az emberi embrión át a kitömött kengurun keresztül a különféle agyakig minden van :slight_smile: Én voltam abban az iskolában ,ha valahol, akkor ott lehet látni kitömött kengurut :smiley: (persze ez nem jelenti azt,hogy a szóban forgó fotó ott készült)

*Kolozsváron

Hát igen újonnan őshonos állat arrafelé. A természettudományi múzeumokban :wink:
@bendeguse btw ott jártam :slight_smile:

No offense,de nincs jobb dolgod,mint másokba belekötni? :smiley: Most komolyan, ha belédfutok akárhol a Fórumon, 5/10 esetben azt látom,hogy kötekedsz.

Zivatarok és autók. Két nagy szenvedélyem :smiley:

Pár kép a 2015-ös AMTS-ről. Azért ilyen régiek mert az autók igazából nem érdekelnek ( így nem mentem el többre) de mindenképpen ki akartam próbálni milyen egy ilyen autókiállítást fényképezni és bár mint írtam az autók nem hoznak lázba de vizuálisan nagyon mutatósak azt meg kell hagyni.

Igaz csak telefonos képek :slight_smile:

Tegnapi képeim :blush:

Igazán jól sikerültek :slight_smile:

Köszönöm szépen :smile:

Darlington hataraban, anglia :slight_smile:

Szép képek :slight_smile:

koszonom, remelem kedden szebb kepekkel tudok visszaterni a motoros turarol.

Hétvége margójára :call_me_hand:

split this topic #650

A post was merged into an existing topic: Ninjonok autói :slight_smile:

Angliai hétvége egy kis, Tower híd (nyitva is, ami nagy mázli, mert ritkán nyitják ki), Oxford, és mókus. :slight_smile:

London eye-os képemet nem akarja feltölteni pedig az is nagyon jó. :frowning: