Fényképezgetés (telefonnal is)

Köszi :smile:

Imádom :heart_eyes:

Á az 51es villamos megállója a Lurdy előtt. ^^ Minden reggel itt megyek el. :smiley: És ez múlt péntek után készült mert akkor égett/olvadt meg annak a kukának a teteje. :stuck_out_tongue:

Ez egy régebbi telefonnal készült képem, nem egy mestermű, inkább csak egy jól elkapott pillanat :slight_smile:

@muffinhamster Láttam neked is fekete macskád van :smiley: 20151106_080647

Újabb lightroom próbálkozás. Lehet hogy eltoltam egy “kicsit” a szaturációt. Khm. :smile:

@Teegrah Olyan fél 8 tájékán szoktam arra lenni. Addigra már égett volt a teteje.

Próbálkoztam én is a Lightroomal. Ez sült ki belőle. :slight_smile:

@zacskoherceg na,királyul néz ki,hajrá!
Az adobe lr.nak van egy premium verziója is,ami által többek között kapsz egy ecset módot,ahol kijelölsz a fényképen az ujjaddal egy helyet,és akkor csak ott fogja állítgatni a színeket,amiket a csúszkákkal babrálsz. (Milyen szép szakszavakat használok,ugye? :smile: ) sajnos havonta 1700 ft,nekem meg jelen pillanatban nem kell még egy terhelés havonta :confused: pedig nagyon jól hangzik!

@bendeguse Köszönöm szépen az információt! Lehet egyszer kipróbálom, de egyenlőre jó a sima is, mert ezt sem használom ki igazán, meg nekem sem hiányzik még egy terhelés a számlámra. :smiley:

Kis csöppség, ez a kedvenc képem :smile: :hedgehog:

Pár otthoni kép plusz tegnapi kirándulás Nagyvázsonyban:

Mai reggelim: instant szívroham :smile:

Hétvégi kiruccanáson a nagyszülőknél elmentünk sétálni az erdőbe :smiley::

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Látom szerencsésen megérkeztél, helyes :slight_smile: Munka vagy nyaralás? Ha utóbbi, akkor jó pihenést! :slight_smile:

Igen :slight_smile: Igazából kicsit ez is, kicsit az is :slight_smile:

Ma irány Laguna Beach, este tüzijáték, megpróbálok arról is lőni pár normálisabb képet, de a sötét azért nem a telefonos kamera barátja :smiley:

A sötét egyiké sem az :smile: de azért próbálkozz, kíváncsi vagyok :slight_smile: