Fényképezgetés (telefonnal is)

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Az éjszakai képek a várakozásnak megfelelően nem lettek túl jók sajnos :frowning:

In n out burger, talán a legjobb gyorskajálda :slight_smile:
Semmi nem mirelit, a krumpli is igazi krumpli, és az egész menü csak 9 dolcsi :smiley:

Google Photos

Google Photos

Egyszer majd talán én is kipróbálhatom! :hamburger:

Ha eljutsz Kaliforniába, semmiképp ne hagyd ki, ez a lánc ugyanis csak itt van az egész országban :slight_smile:

Az első, az csak itthon az utcán készült. A második pedig Nápolyban

Rokkant porsches azért itt is akad :smiley:

Google Photos

Ma átköltöztem a szállodából egy apartmanba. Vannak elég fullos közösségi területek :smiley:

Google Photos

Google Photos

Benéztem egy könyvesboltba, hát a világ összes pénzét ott tudnám hagyni :smiley:

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Google Photos

Hoooleee-shit
Az a könyvesbolt…Eléldegélnék ott :smiley:

Margitsziget :hibiscus:

Ma a USS Midway Museum-ban jártam San Diegoban. Mivel kb 500 kép lett (nem válogattam, túl sok végignézni :smiley: ) ezért csak egy aktuálisat teszek ide, a többi a megosztott linken elérhető. Hatalmas élmény volt, ha valaki erre jár mindenképpen ajánlom megnézni!

Google Photos

Mappa (https://photos.app.goo.gl/Pn4abwbyvpx9xD5FA)

:sunglasses::sailboat:

Ez egy xiami redmi vmilyen telefonnal készült, és van rajta némi munka lightroommal. (Meg én :smile: )

Nem a legjobb minőségű kép, de remélem tetszik valakinek :smiley:

Pár nappal ezelőtti séta :dog2:
Képek xiaomi redmni note4el készültek hdr módban, szerintem egész jól sikerültek így gondoltam feltöltöm ide is őket :blush:

Ma kirándultam kicsit Hollywoodban, és megnéztem az első egészben visszatért SpaceX rakétát. Mivel ismét elég sok kép lett, itt az album:

(https://photos.app.goo.gl/nKpaD2ewyDUcY5w28)

Google Photos

Google Photos

Google Photos

home sweet home

Láng képek (Galaxy S7 - ISO, záridő, fehéregyensúly manuálisan állítva) Egész pontosan szén-monoxid láng izzó szénszemcsékkel.