Fényképezgetés (telefonnal is)

@SalaysHUN Fantasztikus! :slight_smile: Ennél már csak akkor látni szebbet amikor este esik és reggel lefényképezed a harmatos hálót! :slight_smile: Challenge accepted? :wink:

Amúgy ez most egy keresztespók, de ugyan olyan félelmetes ragadozó mint az elődje a darázspók. ^^

Nem a legjobbak, legszebbek - sem a két állat, sem a három kép -, de büszke vagyok rájuk.
(A kutya neve Picur, a macskáé meg Csizmás Kandúr)

A TheVR fan-ok és kisállataik

Ne viccelj, nagyon helyesek! :smiley:

Igen, ez egy keresztes, méghozzá talán koronás, de nem biztos :smiley: Az ugyanazt úgy értettem, hogy volt egy a pingpong asztal alatt is és hátha az vándorolt át a jelenlegi helyére, ezt nem tudom megmondani, alvázszámuk nincs :rofl: Darázspók a kertben a paradicsomban volt sok, ezek inkább az udvart, főleg a szűk helyeket szeretik :slight_smile: A hálós dolgot majd igyekszem kivitelezni, hátha sikerül :wink:

A napkorongot akartam fotózni, ennek eredmenyeként az egész kép fekete-fehér lett.
A másik az meg a Kraftwerk “Trans Europe Express” ugrik be nekem mindig. :smile:

Néhány kép a Balaton mellől :smile:

@Teegrah
Köszi szépen - a helyükben is! :blush:

Balaton Lake, Siófok- Samsung Galaxy A3 2017

A kertünkbe járt ma az állatvédő liga,

Mert sok nálunk az árván lévő csiga.

:snail::snail: :snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail::snail:

Dunafalva Strand (még így szeptemberben is csodás és jó a víz)

Németország Baden-Württemberg

Kedvencek

!

!

!

!

(OnePlus 3)

Ezek nagyon jó képek! :slight_smile:

Ma túráztunk egy kicsit a sulival a Mecsekben :smile:

Debreceni egyetem botanikus kertje, nagyon ajánlom két óra közötti időtöltésre amíg jó idő van :smiley:

:smiley_cat: :heart_eyes_cat:

Egy pár repülős kép :airplane:

Ez a topic fantasztikus! Hihetetlen mennyi szép kép van! Ennek apropóján most ahogy mentünk a városi szüretre, előkaptam a Huawei Mate 10 Lite telefonomat, és megpróbáltam vele valamit alkotni:

Pécs, Ferencesek útja, Samsung Galax A3 (időszámításunk előtti kiadás)