Fényképezgetés (telefonnal is)

Tatabánya, Szelim-barlang

Tegnap voltam a Rózsika-forrásnál, Solymáron s készítettem pár képet ott. Közülük kimazsoláztam párat.:

Illetve az egyik nap lefotóztam a fehér rózsánkat:

Sziasztok!

Idén ünnepelte megalakulásának 100. évfordulóját a Lengyel Légierő így nemzetközi repülőnapot tartottak a lengyelországi Radom városában. Sajnos az időjárás nem volt kegyes, mindkét nap esett az eső és a lengyelek sem tették oda magukat. Majd talán legközelebb. :slight_smile:

Pontosan ezért szeretem azt, hogy a Sony-nak még mindig van dedikált kamera gombja. Nagyon megtetszettek a lángog gondoltam megosztom mássokkal is.
Sony Xperia Xa1.

Nagyon jó képek!!
Megkérdezhetem, hogy milyen beállítások mellett fotóztad ezeket illetve, hogy milyen optikával? :slight_smile:

Egy pár kép a hétvégémről :smiley:

@Frenzo Köszi! A képek egy Canon 70D gépvázzal és rajta egy Canon EF 100-400L optikával készültek. A rekeszértéket 5.6 és 7.1 között változtattam és mivel rekeszelőválasztó módban használom így a záridők tág értékek között mozogtak. :slight_smile:

Megvettem az új telefonom, S9+ gondoltam próbálgatom kicsit.

Egy kis közeli :blush:

Közel 4 év után telefont újítottam, egy meizu m6 notera váltottam, azt olvastam róla, hogy baromi jó ár-érték arányú. És bebizonyosodni is látszik egyelöre! (a billentyüzethez hozzá kell szokni, gyakran túl okos. És nincsen rajta hosszú ö… :weary: :weary: )
Elsö próbálkozások a kamerájával:

(a 3.5 éves Samsung Galaxy a3-hoz képest zseniális, söt, lenyügözö kamerája van)

@bendeguse labrador nagyon aranyos :slight_smile: billentyűzetet meg olyat töltesz le amilyet szeretnél (play áruház, én swiftkeyt szeretem) és be tudod állítani hogy ne javítson helyetted csak javasolja a szavakat :slight_smile:

Sziasztok.
Én ezeket tudom bemutatni. Én úgy szoktam ezeket elkészíteni, hogy ha meglátok valami érdekeset lefotózom, de ez sosem a végleges. Szeretek utólag alakítani rajta hogy elnyerje azt a formát amit alapból elképzeltem neki.
Huawei Mate 10 Light

Nem egy profi fotó vagy ilyesmi, de minap gondoltam elég szépen néznek ki a felhők, szóval megörökítettem… :smiley:

(Samsung Galaxy A5)

Szeretem is nagyon :slight_smile: Akkora feje van mint egy medvének :smile: A billentyüzetes infót meg köszönöm,megfogadom!

Még nyáron lőttem Korfun :slight_smile:

@bendeguse Nekem is Meizu-m van és én a Gboard nevű billentyűzetet töltöttem le és nagyon jó. Még ilyet is tudok írni. “Ő”

@zeljenkab ugh, ez a billentyűzet tényleg nagyon jó… Ez már komoly! Köszönöm az ajánlást, tényleg totál megdobja a gépelési élményt :smiley:
Mindenkitől bocs az off ért!

Szicilia