Fényképezgetés (telefonnal is)

Egyik kedvenc telefonnal készített képem. Huawei P9-el készült Csörögben (Vác környéki falu).

Őszi szünetben eljött hozzám az egyik nagyon jó barátom és elmentünk várostnézni kicsit, akkor lőttem ezt a képet, remélem páran fel fogják ismerni hogy hol készült :smile:

Néhány éjszakai kép, a ködből (a kis Sony telefonommal).

Fotósként érdekel, hogy hol tart nagyjából a telefonok kamerája, szóval kipróbáltam. Hát nem vagyok elragadtatva, még sok a lemaradás egy 2003 as dslr hez is :smiley: (mondjuk az is igaz, hogy nem csúcsmobilt próbáltam)
P20 Lite

De ha hokepet csinalsz, akkor is szebb, mint az Intel? :stuck_out_tongue:

Csak vicceltem, tenyleg jo nez ki :slight_smile:

Eddig nem nagyon volt gond vele, vízzel hűtve 4GHz-en 55 fok terhelésen, ja és 12 szálon. Az i7 2600K hasonló órajelen belenyalt a 70 fokba.
Ez az első AMD gépem napi használatra, és eddig nagyon kellemes csalódás.

Ma délután kilátogattam a miskolci karácsonyi vásárra, aztán készítettem pár képet. Szerintem elég szépek a fények, meg a díszek, nekem tetszenek. :blush::christmas_tree::sparkles:
(Ja, igen, Samsung Galaxy A5 (2017) telefonnal készültek. :slight_smile:)

Dec 15.-I hétvégén szombaton Bécs :heart: Adventelés hóval volt szép :snowflake: (Honor 9)

Borsod a sorsod :wink:

Nagyon szép képek, és milyen üres minden! :slight_smile: Szebb emberek nélkül. ^^

Köszönöm szépen @Teegrah! :slight_smile: Furcsa, hogy valóban mennyire üres, tényleg alig voltak egy páran. Jól sikerült kifognom, mert annyira nem csípem a tömeget, így viszont jó volt. :slight_smile:

Ma lőttem utazás közben :smile:

Valami csendélet szerűséget próbáltam összehozni, mondanom semnkell, utólag hozzányúltam :stuck_out_tongue:

Megetted? :smiley:

Úhhh ez fájt :smiley: :smile:

Ha már szóba került a LEGO, akkor itt egy pár kép Budapestről.
Próbáltam úgy fotózni, hogy egy ember sem látszódjon benne (szerencsére 9 és 10 között, nem volt annyira lehetetlen feladat).
(Xiaomi Mi A1 - Android 8.1; Android 9)