Fényképezgetés (telefonnal is)

Még egy talán jobban sikerült darab :slight_smile:

Kicsit le vagyok maradva a fényképeim szerkesztésével ( több hónappal :slight_smile: ), így még tavalyról hoztam képeket. Augusztus végén rendezték Szolnokon a XXIII. Regionális Katonazenekari Fesztivált. Ezekből hoztam párat ha nem bánjátok. Kis kiegészítés a képekhez. Sokan azt hiszik, hogy az ilyen műsorokon kizárólag dögunalmas katonaindulók hallhatók pedig a valóság az, hogy ilyen csak elvétve hallható. Több zenekar is a Marvel filmek elejéről ismerős opening-el nyitott de volt Reel 2 Reel - I like to move it vagy éppen Michael Flatley - Lord of the dance is :slight_smile:

Bedobok pár képet mindegyik Galaxy S10+ -al készült, egyiken sincs semmi utómunka.

A hétvégén a honvédelem napja alkalmából Budaörsön tartottak rendezvényt ahol a statikus részen meg lehetett nézni a Magyar Honvédség által rendszeresített vagy a jövőben megjelenő technikákat ( Leopard 2A4 illetve Leo2A7 harckocsit, Pzh2000 önjáró löveget stb. ) én viszont a dinamikus részről hoztam pár képet, amiken többek között a kecskeméti, szolnoki és debreceni katonák mutatták be mit is tudnak.