Fényképezgetés (telefonnal is)

Még egy talán jobban sikerült darab :slight_smile:

Kicsit le vagyok maradva a fényképeim szerkesztésével ( több hónappal :slight_smile: ), így még tavalyról hoztam képeket. Augusztus végén rendezték Szolnokon a XXIII. Regionális Katonazenekari Fesztivált. Ezekből hoztam párat ha nem bánjátok. Kis kiegészítés a képekhez. Sokan azt hiszik, hogy az ilyen műsorokon kizárólag dögunalmas katonaindulók hallhatók pedig a valóság az, hogy ilyen csak elvétve hallható. Több zenekar is a Marvel filmek elejéről ismerős opening-el nyitott de volt Reel 2 Reel - I like to move it vagy éppen Michael Flatley - Lord of the dance is :slight_smile:

Bedobok pár képet mindegyik Galaxy S10+ -al készült, egyiken sincs semmi utómunka.

A hétvégén a honvédelem napja alkalmából Budaörsön tartottak rendezvényt ahol a statikus részen meg lehetett nézni a Magyar Honvédség által rendszeresített vagy a jövőben megjelenő technikákat ( Leopard 2A4 illetve Leo2A7 harckocsit, Pzh2000 önjáró löveget stb. ) én viszont a dinamikus részről hoztam pár képet, amiken többek között a kecskeméti, szolnoki és debreceni katonák mutatták be mit is tudnak.

Bocsássátok meg nekem, hogy ma sem művészi fotókat hozok nektek. :slight_smile:
A hétvégén tartották Szolnokon a Legendák a levegőben nevű eseményt ami inkább egy sétarepülős hétvége de láthat itt jó dolgokat az aki kilátogat. Idén tiszteletét tette a MH. 59. Szentgyörgyi Dezső repülőbázis készültségi Gripen géppárja, hogy megmutassák milyen az amikor a hajtómű tényleg hangos. :slight_smile: Itt volt a Retro Sky Team, ők egy szlovák csapat akik 2. világháborús légiharcot repülnek le ( persze a gépeik nem világháborús gépek de ez semmit nem von le a produkció értékéből ), és volt még egy sugárhajtású kiképzőgép az L-29 Delfin is amit már évtizedekkel ezelőtt kivontak nálunk ezért is jó, hogy újra repül Magyar lajstromjellel még ha nem is autentikus a festése akkor is.

Madármegfigyelő mód bekapcsolva

Telepi naplementék című fotósorozatom még régebbről. Egyik sem tudatosan készült csak éppen itthon voltam, kinéztem az ablakon, szépnek találtam és kattintottam. :slight_smile:

Festés közben XD

Kockakiállítás 2019

Sokáig létezett a Pest megyei Abony városában egy pici vadaspark ami igaz, hogy nem vehette fel a versenyt a nagyobb állatkertekkel mégis jó volt oda járni mert amikor kis tigrisek vagy kis oroszlánok születtek akkor azokat naponta többször is kihozták a nézők elé etetni (mikor már elég nagyok voltak hozzá) sőt sokáig meg is lehetett őket simogatni, hozzájuk lehetett bújni :slight_smile: . Hatalmas élmény, hogy elmondhatom simogattam oroszlánokat és tigriseket is. :slight_smile: Sajnos a vadasparknak el kellett költöznie mert 1-2 embernek nem tetszett a működése és manapság már nem lehet simogatni a kicsiket. A régi helyen készült képekből hoztam most pár képet. Az utolsó képem jómagam látható és a tigris nem az arcomat rágja le hanem nyalogat. :slight_smile:

A kép termékmegjelenítést tartalmaz. ^^

Ezt csak úgy haza felé lőttem :blush:

18-as karikát kitehetted volna. Mi lesz így a fiatalokkal? :smiley:

Csak egy ölelés az,nem több! :slight_smile: