Fényképezgetés (telefonnal is)

Általában automata módban szoktam fényképezni Lenovo K6 Note készülékemmel. Remélem van pár jó képem.

12 Likes

Heti naplementék, amiket el tudtam kapni :smile:

8 Likes

A napokban Ausztriában jártam. Sajnos elég ramaty idő volt, bár ezeknek köszönhető a gépeken a páralevállás. :slight_smile:

16 Likes

Én anno, 2 éve kb 1. díjakat nyertem 350d-vel, meg kiállításokon voltak a vele készített fotóim :smiley: régi szépidők

1 Like

Monaco, hercegi palota, 2019 jún 5.

Nyár elején megjártam a Riviérát, Monacot, és Olaszországot, életreszóló élmény volt :slight_smile:

10 Likes

Azt nem is csodálom :smiley: Forma 1 rajongóként én is elszeretnék jutni egyszer Monacoba és végigjárni a versenypályát mikor nincsen futam :slight_smile:

2 Likes

9 Likes

Régebben töltöttem fel a kutyámról képet most gondoltam dobok be egy cicás képet is :smile:

6 Likes

12 Likes

11 Likes

16 Likes

. 2019.10.04 most készült vitorlázás közben naplementekor Horvátországban, Kornati SZIGETEKNÉL.
HUAWEI P20LITE:
ISO:100, S:1/50s, F:2,20, EV: -0,40

14 Likes

Kérek mindenkit, h írja hol és mivel csinálta a képeket
Ha lehet kis történetet is hogy miért fényképezet, hogy került oda,
Ezekkel szeretném ha elkerülnénk a lájk vadászokat akik feltöltenek egy szép képet amihez semmi közük!

9 Likes

Mallorcán készült, Mirador es colomer kilátónál
Galaxy s7-tel készült a kép, nagyon bejött hogy mennyi szine van a kéknek

9 Likes

Múlt héten csináltam a Mecsekbe mikor túranap volt, megtetszett ez a kisvasút, meg a hangulata a helynek :smile:

13 Likes

Utolsó 3 képem a Seychelle-szigeteken készült.
Az első kettő kép iPhone 11 Pro Max-al Mahé szigeten a harmadik La Digue szigeten Mavic2 Pro-val készült.

4 Likes

2019.10.04 Horvátország Sukosan kikötő napfelkelte
HUAWEI P20LITE:
ISO:80, S:1/100s, F:2,20, EV: -0,50

9 Likes

Akkor még kicsit megspammelem a topicot.

2019.10.05
Napfelkete
NIKON D3200
Iso:110, S:1/500s,F:11

8 Likes

2019.10.05
Napfelkete
Ahogy kérve lett mondok pár szót ha ár ennyire küldöm a fotókat.
Szóval elmentünk vitorlázni, es imádok fotózni, főleg nappal kapcsolatos dolgokat.

Ezt egyedül csináltam időzítővel.
NIKON D3200
ISO:400,S:1/160s,F:10,00

7 Likes

Még nyáron a nappali ablakán a naplemente mindig besütött, és megtetszett, ahogy a fény is és én is játszottunk a húrokon :slight_smile:
(A gitárosoknak elrejtettem egy kis easter egget :smiley: )

8 Likes