TheVR Fórum

FIFA 21 Crash

Sziasztok! Azzal a problémával fordulok felétek, hogy FIFA 21-ben bármilyen játékmódban félidőnél mikor a replay jönne, ami megtalálható a menüben is, vagy akár gólnál a visszajátszást is nézhetjük, a játék magától bezáródik, semmilyen crash errort nem irva.
Drivert frissitettem a legújabbra, próbáltam utána nézni de nem találtam semmit, uninstall is meg volt már.
Válaszokat előre is köszönöm.

Játék honnan származik pontosan?
Konfigurációd?

Játék eredeti, még november elején vettem.
A Konfigom meg AMD Ryzen 3 1300x
16 GB RAM DDR4
Nvidia Geforce GTX 1050 TI 4GB

1 hónapja kb nem játszottam vele, driverre gyanakszom, de régebbit is feltettem és azzal is crashel.

A Játékot amúgy CDKeys-en vettem, nem hinném, hogy az lenne a gond, mert hónapokig játszottam hiba nélkül.

Játékfájlok ellenőrzése?

Megcsináltam, 2x raktam újra.
Amit tegnap észrevettem az az, hogy VOLTA módban nem dob ki replay közben, de classic matchen, Ultimate teamben,karrierben pedig igen.

DDU-val telepítsd újra a GPU drivert.
Jut eszembe, hanyas Windows build-en vagy pontosan?

Win 10 pro 19042.928 buildszám
Verzió 20H2
Driverre gyanakodom én is.
Megpróbálom,köszi

csökkentett módot nem tudom kiválasztani mert a billentyűzeten egyszerűen nem enged lenyomni semmit,miért?

Melyik lépésnél akadsz el pontosan?
Milyen billentyűzeted van?

Shift ujrainditas utan es amikor megjelenik,hogy nyomjam meg a 4est a csokkentett modhoz es ott hiaba nyomom a 4est vagy az f4et nem válaszol,se az enterre.
Natec genesis thor 300 a bill. de régivel se megy ami hama urage.

Fn gombbal együtt sem megy?

Azzal sem, de a BIOSt se tudom valamiért megnyitni del gombbal és f2vel sem…

Deszka neve?
Perifériák pontosan hova vannak csatlakoztatva?
Windows honnan származik?

A gépet nem én telepitettem, az alaplapom egy gigabyte b350 gaming

Hát ezt nem tudom,hogy leirni, de alaplapban nyilván, kék usb 3.0 bal felsőben van jelen esetben az usb a billentyűzetnek.

Próbáld meg 2.0-val (fekete portok).
Következő lépés a CMOS reset, ha úgy sem reagál. (Lehet valaki vicces kedvében volt és letiltotta az USB Support-ot a konfigurációban.)

Fast boot-al be tudtam lépni a biosba, ott az usb supportokat kéne keresnem?

Japp, a BIOS fül alatt.