Film betétdalok

Sziasztok!
Látom sok film fanatikus van a fórumon :smiley: Így gondolom veletek is volt már olyan, hogy egy filmet nem csak a története vagy látványa alapján jegyzel meg hanem a filmzenéje alapján is. Szóval…ha van kedvetek írhattok olyan filmzenéket, amitől egyből a dallam mellé kép is társul, egy jellegzetes filmbeli pillanat vagy hasonló.

Nekem személy szerint így néz ki a listám:

Mióta láttam a filmet…

Sziasztok!
A kedvenceimet már belinkeltétek(Hans Zimmer - Time és a Requiem for a Dream),de szerintem ezek is nagyon jó zenék és filmek voltak,sőt még azok is és örökre azok maradnak:

Akik szeretik a filmjeiket azok szerintem egy jót fognak nosztalgiázni ezen az összeállításon.Enjoy :slight_smile: :slight_smile:

Egyik kedvenc:

Ha már volt Interstellar, akkor én itt kaptam libabőrt. :slight_smile:

Ha már Interstellar… (ez szintén remek):

…és ha már Fury(bár, ez igazából a “Norman” egy verziója):

Hát ez nagyon ott van! :smiley:

Látom itt igen jó zenei ízléssel rendelkező emberek vannak :smiley: Őszinte leszek az Interstellart annyira szeretem és annyira lekötött maga a film, hogy a zene szinte meg sem marad :'D tudom gáz, de nekem a látvány az ami kiverte a biztosítékot mikor először láttam :slight_smile: és miután elolvastam a könyvet, hogy milyen tudomány van benne, csak még jobban elkápráztatott :slight_smile:

EPIC! :smiley:
Köszi a linket!

When real men cried. :slight_smile:

Csak én vagyok úgy vele, hogy ha hallgatom, fel tudom idézni az elnök beszédét?

Fel sem foghatom, hogy ezzel még nem előztek be:)
Tilos nálunk itthon dúdolni, mert átragad és a fejében marad az embernek. Legalább is a tesómmal be tudjuk egymást úgy szívatni, hogy csak három hangot dúdolunk :slight_smile:

Mindig ezt dúdolom :slight_smile:

Direkt nem akartam ezt írni, vártam hogy valaki posztolja. A francba is rá kellett kattolnom. :smiley:

Linkelek még 2-t a kedvenceim közül:

Ez kicsit lehet mainstram lesz a tegnapi Azmoilleus őrület miatt, de akkor is :smiley:

Szalagavatón erre vonultunk be… :joy:

Btw én szinte csak filmzenéket hallgatok zeneként. Az Interstellar elég baszó, de nem rosszak még: Inception, Sherlock Holmes, Sunshine, Tron: Legacy, Kung Fu Panda 1-2-3, Whiplash, Warcraft és a BvS ből a Beautiful lie.
Játékok zenéi között is vannak jók, pl a Beyond Two Souls is ilyen… :slight_smile:

Fekete vitorlák

Trónok harca

Nekem az Én, a robotból Stevie Wonder száma ragadt meg igazán. :slight_smile:

Egyik legnagyobb szerintem

https://www.youtube.com/watch?v=15V-bx1hg2Y