Film betétdalok

!!!

Rózsa Miklós nagyon tudta hogy mi a pálya. 0:40-től oda csap az asztalra rendesen!
Ben Hur mellett az egyik leggrandiozusabb film az 50-es évekből. Elképesztő hogy ezeknek a filmeknek a látványa a mai napig meg állja a helyét.
A filmben is amikor ez a zene megszólal és Néró ki áll az erkélyre köszönteni a Római légiókat az valami elkpesztő az a rengeteg statiszta és azok a hatalmas díszletek fantasztikus. Peter Ustinov pedig állati jó Néró szerepében.

Epic film, epic zene. :slight_smile:

a '90-es évek elején ment egy vidám, vicces sorozat a tv -ben (a suli / Hull High) amit szívesen nézegettem. A lenti videóban Harold Pruett játszik egy régi nótát.

• Count Your Blessings (Instead of Sheep)

a RDR2 -vadonjában csavargok éppen (én és az agyonsimogatott lovam:) és eszembe jutottak a régi Vadnyugatos zenék; -

Basszus, köszi hogy megosztottad, megkönnyeztem - nem hallottam kb. 8 éves korom óta :,)

A mestergyilkos

A remény rabjai

Vörös veréb (kicsit hosszú zene, de minden perce élmény)

Életrevalók

Star Wars

A hét mesterlövész

Bosszúállók

Volt egyszer egy Vadnyugat

Cinema Paradiso

A karate kölyök

Némó nyomában

Az utolsó mohikán

A Keresztapa

Shrek

Transformers

A Kaptár

Peter Gunn

Gladiátor

Harry Potter

Halálos hallgatás

A Karib-tenger kalózai (igazából minden zenéje jó)

Egyelőre ennyi jut eszembe, de még van milliónyi

Huey Lewis and the News - Power of Love

8 Mérföld

Egyenesen Comptonból

Nekem így néz ki ez a lista:

Angelo Badalamenti / Twin Peaks -
Ha akarsz érezni egy “kis hideget” akkor -->

David Lynch / Wild at Heart (1990)
Fentebb (egy évvel ezelőtt) már volt a Powermad együttes “Slaughterhouse” -nótája ,most itt egy másik dal ugyanabból a filmből.:

Réges - régen, ha meghallottad ezt a (nagyszobából kiszűrődő:) jellegzetes zenét, akkor iparkodni kellett a TV -elé mert tudtad, h kezdődik a San Francisco utcáin -sorozat. :police_car::male_detective: