Film betétdalok

Egyik óriási kedvemcem:

Illetve a másik:

De már amúgy is sok sok legendás és remek zenét linkeltetek :slight_smile: Nagyon sok kedvenc van köztük :slight_smile:

Számomra a 3 legjobb: (Nem feltétlenül ebben a sorrendben, szóval mondhatjuk, hogy inkább egyenlő arányban.)

És egy mostani friss is:

Ebből látszik, hogy John Williams és Hans Zimmer is konkrétan a modern kor Mozartja és Beethovenje. (Ahogy ezt már korábban más is írta, de azért leírom én is. Inkább többször legyen, mint egyszer se. :smiley: )

Imádom ezt a zenét! :smiley:

@herman_adri Asszem elment a fülem haza attól a gyönyörű furulya hangtól :joy::joy::joy: De amúgy best :heart_eyes:

Az mind nagyon jó, de mintha ez még hiányozna. :slight_smile:

Látta valaki a Die Fälscher / Pénzhamisítók - című filmet? Nem? Pedig jó kis film és a zenéje is frankó. Hugo Díaz - “Mano a mano”

Hugo Díaz - "Guitarra Mia"

Jákob lajtorjája (1990) -film

Milyen filmeket ajánlanátok?

Ez nekem a mai napig nagy kedvenc :smiley:

november 17 - ma van Danny (-Louie De Palma-) DeVito születésnapja és egészen véletlenül Sophie Marceau is ma “ünnepel”. Nekik (is) küldöm ezt a csodás dalt amit nagyon - nagyon szerettem kiskoromban. (most is kedvelem, de ezt ne mondjátok el senkinek ! thx)

Örök kedvenceim maradnak:

Nem hinném, hogy másnak is eszébe jutna erről a Rövidzárlat 2

Az utolsó akcióhős -című film telis-tele volt király zenékkel. Itt az egyik -

egy nóta a Wild at Heart / Veszett a világ (David Lynch) - című filmből / szombat esti (szolid)buliba pont jó lesz.
Powermad - "Slaughterhouse"

Q Lazzarus / Goodbye Horses (varrógépes hangulatjelet nem találtam)

A Tolvajtempó -nem tartozik a kedvenc filmjeim közé ,de -Ian Astbury a csodálatos hangjával egészen megszerettette velem ezt a videót.